2752
2734

خسته شدم خدایا صدامو بشنو

کاربری ۵ بار تعلیق شده تو رو خدا تعلیق نکن نی نی یار واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم به دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه دوست داشتید بیاین تاپیک اخر من اسم بگین من براتون حدیث کسا میخونم🫂🩵

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲__بهمون گفتن بعد از ۳۶ جلسه شیمی درمانی بازم سرطان غالب شده تو بدنش...از همه جا و همه کس توی یه شب بریدم ولی با کمک دوستام بازم امیدوار شدم 🩵🩵 توروخدا دعاش کنید  اونقدر خستس که راضیه به مرگ... ولی من عاشقشم خانوادم میگن ولش کن ولی من عاشقشم عاشقش میمونم تا همیشه...🩵🩵🩵🩵
میشه لطفا به نیت من هم بخونی عزیزم فاطمه

چشم🫂🩵

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲__بهمون گفتن بعد از ۳۶ جلسه شیمی درمانی بازم سرطان غالب شده تو بدنش...از همه جا و همه کس توی یه شب بریدم ولی با کمک دوستام بازم امیدوار شدم 🩵🩵 توروخدا دعاش کنید  اونقدر خستس که راضیه به مرگ... ولی من عاشقشم خانوادم میگن ولش کن ولی من عاشقشم عاشقش میمونم تا همیشه...🩵🩵🩵🩵
ممنون عزیزم انشالله خودت هم حاجت روا بشی

متشکرم🩵