2737
2734
عنوان

سر یه دوراهی هستم. موندم چی کنم؟؟؟

160 بازدید | 13 پست

دوستای عزیزم ، من یه مبلغ ناچیزی که قرعه کشی داشتم دستم رسیده. برنامه شخصی زیادی براش داشتم که گفتم یکی از این کارها رو باهاش انجام میدم 

یا دندون هام رو درست کنم یا نگه دارم تا اگه یه ماه نتونستیم قسط بدیم ازش استفاده کنم یا به پدرم بدم تا پول رهن خونه رو جمع کنند و بتونن محل زندگیشون رو تغییر بدن چون به شدت در حال عذاب از دست یکی از همسایه هاشون هستن. 

امااا ..... 

یه خانمی هست که به شدت شرایط بدی دارن. بچه اش حسرت یه دوچرخه داره. گاهی شام برای خوردن ندارن و من ارادت خاصی به مادر این خانم داشتم که تازه فوت شده و دوست دارم به دخترش کمک کنم تا روح اون بنده خدا هم شاد بشه. اینکه بتونم این پول رو بهشون بدم تا به عنوان پول رهن توی روستایی که پدرش زندگی می کنه استفاده کنن. چون شوهرش بیکاره ولی اگه بیاد این روستا یه کار داره که بره . اینجوری یه حقوق در ماه دارن حداقل. شوهرش دو ساله بیکاره و با کمک خانواده اش و یارانه اش زندگی می کنه.

شما جای من بودید چی کار می کردید؟ 

خیلی دوست دارم کمکشون کنم. 

بنده خدا یه قرعه کشی داره که به اسمش درنیامده. آدم با آبرویی هم هستن. مطمئنم قبول نمی کنه و باید بهش بگم اینو بگیر هر وقت قرعه کشی به اسمت دراومد اونو بهم پس بده اما خب نیازهای خودم چی.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مرسی از نظرت.  می ترسم خرج خودم کنم بعد ناراحت اونا بشم .. یا به اون خانم بدم و مشکلم حاد بشه ...

خاهش عزیزم 

خدا روزی رسونه انشالله همه مشکلات حل میشه 

شما یه گره از زندگی دیگه داری باز میکنی مطمئن باش خدا حواسش هست بهت