2752
2734
عنوان

خونه

64 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها ممنون میشم راهنماییم کنید،من عقدم و میخایم خونه رهن کنیم یه پدربزرگ همسرم به خونه ی خالی داره  ک میگن اونو بگیریم فعلا اما من خوشم نمیاد از اون خونه یکم قدیمه سبکش کلا نمیپسندمش،اما همسرم میگه که پول کمتری میخایم بدیم و خوبه و این حرفا اما من اصلا دلم خوش نیست به اونجا چیکار کنم چی بگم بهش ک حرفمو قبول کنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرو بگو خونه رو دوس ندارم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
نرو بگو خونه رو دوس ندارم

نمیخام ناراحت بشه اما خودمم ناراحتم از این موضوع،هرجوری ک میگم نه هی باز میگه ماله خودمونه خونه اگر نرفتیم تو این دوباره میریم واسه سال دیگه

نمیخام ناراحت بشه اما خودمم ناراحتم از این موضوع،هرجوری ک میگم نه هی باز میگه ماله خودمونه خونه اگر ...

خودت میدونی ولی اگر دوسش نداری تا هرچند وقتی که بمونین حالت بده

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️