2733
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت شد

196 بازدید | 10 پست

سلام دوستان. پسفردا موعد پریودمه. بی بی چکم مثبت شد امروز. بچه دومه. پسرم ۵سالشه. فقط یبار اقدام کرده بودیم فکر نمیکردم بگیره   خوشحالم.

فقط اینکه چند روزه خارش داره واژنم ینی عفونته؟ خطرناک نیس؟ صبح میرم دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من احساس میکنم واسه دومی ذوقم نمیمونه  ولی اولی تودلمه خیلی ذوقشو دارم

اره منم اولی بیشتر ذوق داشتم. ۸ ماهم طول کشید باردار شدم.

ولی اینسری فکر نمیکردم با یبار بشه. ازمایشات پیش از بارداری هم رفتم مشکلی نبود. بازم سوپرایز شدم

اره منم اولی بیشتر ذوق داشتم. ۸ ماهم طول کشید باردار شدم. ولی اینسری فکر نمیکردم با یبار بشه. ازمای ...

بسلامتی انشالله بارداری و زایمان خوبی داشته باشی 

من بعد۵سال انتظار مامان شدم 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2740
من احساس میکنم واسه دومی ذوقم نمیمونه  ولی اولی تودلمه خیلی ذوقشو دارم

نه چندسال بگذره میبینی بازم برا دومی همین قدر ذوق داری، منم همینطور فکر میکردم اما الان اقدامم برا دومی، همونقد ذوق دارم انگار بار اولمه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗