2737
2734

برای گرفتن مشاوره با گروه بزرگ معلم شو کلمه مشاوره را ارسال کنید 09363555177

تخفیف مشاوره داریم فقط و فقط با200هزار تومان در ماه صاحب مشاوره تخصصے شوید 

⭐️برنامه شخصے سازے شدی

⭐️مطالب درسی

⭐️مطالب انگیزشی و مشاوره و نحوه خواندن دروس

⭐️آزمون 

⭐️گزارش کار هر شب

⭐️در دسترس بودن مشاور شما همیشه

تازمان مصاحبه فرهنگیان همراهتونیم

من سال کنکورم بعد ۳ ماه که داشتم دنبال مشاور عالی و با وجدان میگشتم به پیشنهاد یه نفر یه مشاور خوب پیدا کردم هر کس خواست به این شمارم زنگ بزنه تا بگم چیکار کنه 

۰۹۱۳۸۳۴۰۰۴۳ 

یکی از خوبیاش هم این بود که اولش یک جلسه آشنایی با برنامه هفتگی رایگان میذارن اونجا رفتین میتونین نظرات بقیه دانش آموزاشون رو هم بپرسین بعدش تصمیم بگیرین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام 

در اصفهان تعریف شهبازی (گروه مشاوره اپسیلون ) - مهندس علی مظاهری - الماسیان شنیدم باید با هرکدوم یک جلسه بری معارفه و با توجه به روند کاری شون تصمیم بگیری

عده ایشون مثل الماسیان چون معروفن شاگرد زیاد دارن ممکنه وقت نکنن به همه رسیدگی کنن و بیشتر به افراد درسخون و سطح بالا اهمیت میدن ( به خصوص اگه توی قلمچی و ماز تراز بالایی داشته باش یجورایی روی اونها سرمایه گذاری میکنن )

خلاصه که حتما برو موسسه شون خودت ببین اوضاع رو

الکی پول ندی بعد نتونی باهاشون همراهی کنی 

2742

من پشت کنکور تجربیم دو سال با یه مشاور داشتم راضی نبودم قصدمم فیزیو بود پرستاریم آوردم ولی فیزیو نه 

امسال از آبان شروع کردم با یه خانم تو هزارجریب عالیهههه اگه میخاین شمارشو بدم خیلی امیدوارم بهش