2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال من مدل دیگه ایه . به برق میزنی اون کلید منو رو فشار میدی روی گزینه ای که میخوای مثلا گزینه سوپ - پلو - کیک ( گزینه های روی صفحه رو ترجمه کن ) بعد که گزینه مدل پخت رو انتخاب کردی روی استارت میزنی تا انجام بشه . باید یه گزینه زمان هم داشته باشه اون رو هم میتونی تنظیم کنی

مدلی که من دارم مارک بیم هست . باید تقریبا همه شون کارکردشون یه جور باشه . یه نکته ای هم داره بعد از اینکه پخت کامل میشه میره روی مرحله گرم ماندن تا موقعی که خودت خاموشش کنی . من برای ته دیگ بعد از پخت کامل یکبار دیگه دوباره پخت رو میزنم تا ته دیگ طلایی بشه ( ته دیگ ایرانی ببنده )

2738
مال من مدل دیگه ایه . به برق میزنی اون کلید منو رو فشار میدی روی گزینه ای که میخوای مثلا گزینه سوپ - ...

ببخشید خورشت پختین شما خوب بوده ؟ همیشه برنج میپزم توش ولی این بار گازمون قطع شده مجبورم نهار قیمه رو تو پلوپز بپزم  

♡
پلوپز منم دیجیتالی بود.  به کارم نیومد الان تو کابینت درحال استراحته. یکی از این پارس خزر ساده ...

پارس خزر عالیه من اون موقع خواهر شوهرم گقت ایرانی بخر گوش ندادم ته دیگ ایرانیها عالی میشه مال من دوبار باید کار کنه تا ته دیگ طلایی بده و گرنه به سبک خودشون بدون ته دیگ میشه . البته تایمر رو هم تنظیم کنی فکر کنم بشه یعنی زمان پخت رو اگر در حالت عادی میگه 1 ساعت ما بزنیم 1.5 ساعت ته دیگ دلخواه بده ولی من دوباره دکمه استارت رو میزنم خودش دوباره یه 20 دقیه کار میکنه بعد ته دیگش محشر میشه

ببخشید خورشت پختین شما خوب بوده ؟ همیشه برنج میپزم توش ولی این بار گازمون قطع شده مجبورم نهار قیمه ر ...

امتحان نکردم تا حالا فکر کنم مراحل سرخ کردن رو جای دیگه باید انجام بدی بعد بذاری تو پلوپز . ببین گزینه سوپ و خورشت داره . مال من داره ولی فقط توش برنج پختم و کیک و یه بار هم بخار پزش رو استفاده کردم

امتحان نکردم تا حالا فکر کنم مراحل سرخ کردن رو جای دیگه باید انجام بدی بعد بذاری تو پلوپز . ببین گزی ...

بله خیلی ممنون . امروز که اصلا گاز نداریم مجبورم سرخ کردن پیاز و گوشت رو هم تو پلوپز انجام بدم .. منم میخام برای اولین بار امتحان کنم ببینم چی میشه 

♡
تهدیگ سیب زمینی و نون میشه گذاشت؟  

ببین در حالت عادی شما باهاش کته درست میکنی یعنی همزمان برنج و نمک و روغن رو میریزی توش و پلو قالبی تحویل میگیری . برای ته دیگ مدل دیگه باید تو قابلمه آبکش کنی بعد تو پلوپز دم بذاری با ته دیگ دلخواه

مال منم هین همینه😁

ببین اون منو اصلی روش نوشته پخت چی به انگلیسی ترجمه شو بزن گوگل 

با اون سه خط سمت راست پایین اون منو باید مثل گوشی لمسی دستتو بکشی روش تا منو ها رو انتخاب کنی

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706