2737
2739
عنوان

من مادر بدی هستم

206 بازدید | 22 پست

به بچم نمیرسم خوردو خوراک تنبلیم میشه مدام سرش دادمیزنم دعواش میکنم بچمم عصبی شده خجالت میکشم بگم اماکتکش هم میزنم خیلی بی احتیاطم پاش شکسته تو گچ بود تازه بازکردیم لنگ میزنه بعضی وقتا بابعضی حرکاتم میگم یعنی چی انگاری این بچه بچه من نیس اخه چرااینجوری میکنم اما حس عذاب وجدان زود فراموش میشه و دباره عصبی میشم

خودم 22سالمه دخترم 2سالش من لیاقت این بچرو ندارم خاک توسرم دوس دارم بمیرم😥😭😭😭😭تربیت بچم بشدت افتضاحه گاهی وقتا میگم من بیمارروانییم بایددرمان شم🥺

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

اصلا نمیدونم باخودم چندچندم هیچ ارامشی نارم همش توذهنم باایندم درگیرم و بااطرافیان دارم دعوامیکنم حیف بچه ای ک زیردست من بزرگ میشه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل از گوشیمونه

میخوایم وضعیتا رو ببینیم میخوام بریم تو پیج فلانی بچه حرف میزنه تمرکز بهم میخوره اعصاب خرد میشع

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2731

ذهنم میخواد تغییرکنم اماجسمم یاری نمیکنه همش میخوام بخوابم

عزیزم باید شروع کنی تا تغییر کنی

اول از خودت شروع کن

به خودت رسیدگی کن و حال خودت رو چه از لحاظ روحی و چه جسمی خوب کن

تو که خوب بشی همه چی خوب میشه

رفتار با فرزندت هم اصلاح میشه

اول از خودت شروع کن!!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
مشکل از گوشیمونه میخوایم وضعیتا رو ببینیم میخوام بریم تو پیج فلانی بچه حرف میزنه تمرکز بهم میخوره ا ...

شاید 

2740
اون بچه چه گناهی کرده برو دکتر صحبت کن ببین چی میگه خب

اوهوم

خب اگر اینطور فکر میکنی چرا اقدام نمیکنی برای بهبود؟

چیکارکنم؟! 

عزیزم چرااینجوری شدی؟؟؟کسی نیس کمکت کنه؟؟؟افسردگی گرفتی برودکتربهت داروبده،بیشترمراقب بچت باش خدای نکرده اتفاق بدتری بیفته دیگه نمیشه کاریش کرد،بچه هاتوی این سن نیازب مراقبت زیادی دارن،حتماب تغذیش رسیدگی کن چون ضعیف میمونه وایمنی بدنش میادپابین

ذهنم میخواد تغییرکنم اماجسمم یاری نمیکنه همش میخوام بخوابم

عزیزم بعد از زایمان مخصوصا اگر سزارین باشه، طبع بدن سرد میشه و مشکلات زیادی به بار میاره

باید از لحاظ طبع بدنی زیاد به خودتون رسیدگی کنید

تغذیه ی گرم  شنیدنی ها بوییدنی های گرم

ابنا حالتون رو خوب میکنه

اول بایدخودتون رو خوب کنید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
عزیزم چرااینجوری شدی؟؟؟کسی نیس کمکت کنه؟؟؟افسردگی گرفتی برودکتربهت داروبده،بیشترمراقب بچت باش خدای ن ...

تنهاتوشهرغریب باکلی تنش روحی

اصلا نمیدونم باخودم چندچندم هیچ ارامشی نارم همش توذهنم باایندم درگیرم و بااطرافیان دارم دعوامیکنم حی ...

ببین یه کاری بکم تضمینی ..انجام میدی یا نه؟

2706