2737
2739

پسرم من ٢٠ روز ديگه يك ساله ميشه

دست دستي،باي باي و سرسري ميكنه.كاملا تماس چشمي داره

اسم توپ اش رو ميشناسه(ميگم برو توپ رو بيار سريع پيداش ميكنه مياره،)

تلفن دستش ميگيره الو ميكنه

ولي مشكل اصلي كه من باهاش دارم اينه خيلي وقتها صداش ميكنم برنميگرده.يعني احساس ميكنم واكنشش به اسمش كمه

مخصوصا وقتي تلويزيون ميبينه يا تو مهموني هستيم،بايد چندين بار صداش بزنم تا برگرده

یه شنوایی سنجی ببر

ولی مطمئن باش عادیه حواسش پرت میشه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم ۱۰ماهشه یهو صداش بزنم برمیگرده 

ولی چند بار صدا کنم، اصلا توجه نمیکنه کار خودشو میکنه 

نمیدونستم باید واسه اینم نگران باشم😣

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

عزیزم بر عکس دختر منم ک ۱ سالشه اصلا وسایل رو نمیشناسه ولی اسمش رو میدونه

هر بچه ای یه طوریه...

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
2740
بردم مشكلي نداره

پس الکی نگران نشو گلم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

وقتی تلویزیون میبینه!!!!!!!!!!! عزیزم بچه یکساله رو گذاشتی پای تلویزیون بعد میگی به صدا کردنش واکنش نشون نمیده. از همین فردا کامل تلویریون و گوشی قطع کن و گرنه یه مدت دیگه میبری دکتر میگن اوتیسمه

پسر منم ۱۰ماهشه یهو صداش بزنم برمیگرده  ولی چند بار صدا کنم، اصلا توجه نمیکنه کار خودشو میکنه& ...

تو دفترچه واكسن نوشته از ٩ ماهگي بايد به اسمشون واكنش نشون بدن 

منم نميدونم والا

نگران نباش عزیزم بچه منم همونجوری بود .اصلن مشکلی نیست .حتی بچه های ۲و۳ ساله هم وقتی ذهنشون مشغول چیز دیگریه جواب نمیدن بعضی وقتاهم نه اینکه نشنوند یا متوجه نشن بلکه به ما اهمیت نمیدن که جوابمونو نمیدن 

تو دفترچه واكسن نوشته از ٩ ماهگي بايد به اسمشون واكنش نشون بدن  منم نميدونم والا

بخدا پیر شدم با همین یه بچه😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
اینطور مواقع یه چیزی که روش حساسه بگو مثل بنز برمیگرده فیلمشونه بچه ها وقتایی که دوست ندارند جواب ن ...

دقيقا همين كارو ميكنم.مثلا صداش ميزنم جواب نميده بهش ميگم اينو ببين يا بابا كو،سريع برميگرده

حالا نميدونم اسمشو نميشناسه يا لجبازي ميكنه و جواب نميده

2706