2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه پلیکستیک نیستی و نرماله فقط چند روزه سیکلت دادی سونو

روز پونزده سونو دادم سونوپرافیست گفت احتمالا تخمکت ازاد شده تاجاییم ک میدونم تخمک بالغ نشه اصلا ازاد نمیشه 

بعد دکترم الان میگه پلی کیستیک هست تنیلی تخمدان داری و فولیکول نداری خیلی نگرانم کرد میگه ممکنه ی سال یا بیشترم طول بکشه تا باردارشی

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
روز پونزده سونو دادم سونوپرافیست گفت احتمالا تخمکت ازاد شده تاجاییم ک میدونم تخمک بالغ نشه اصلا ازاد ...

اره احتمالا تخمک ازاد کرده اما پلی کستیک نیتی اگه بودی کلی فولیکول نابالغ باید میدید اما تنبلی رو داری و عادیه و دکتر بهذقول ما جنوبیا تلیت اضافه کرده برا خودش😂برو ورزش زیر شکمتو با روغن سیاه دونه چرب کن اصلاح سبک زندگی کن باردار میشی منم مثل تو سه تا هم جوجه شیطون خدا بهم داد

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2738
اره احتمالا تخمک ازاد کرده اما پلی کستیک نیتی اگه بودی کلی فولیکول نابالغ باید میدید اما تنبلی رو دا ...

گفت اتفاقا فولیکول ریزداری ولی دیگ رشد نمیکنن 🥲 ولی توبرگه ننوشت واسم 

خداحفظشون کنه برات دکترم گفت ورزش کن شما سر جوجه هات خیلیوقت بود اقدام بودی؟  

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
گفت اتفاقا فولیکول ریزداری ولی دیگ رشد نمیکنن 🥲 ولی توبرگه ننوشت واسم  خداحفظشون کنه برات دکت ...

پس همون پلی کیستیکه نگران نباش قابل درمانه به خصوص با اصلاح سبک زندگی و ورزش  نه اتفاقا طولانی مدت که منتظر بودم تقریبا ۸ماه بود اونموقع چاق بودم همین که لاغر کردم باردار شدم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚