2733
2734
فکر کنم خود دکتر بی حسیو پیشنهاد بده
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ما که نباید بپرسی فقط دکتر متخصص بیهوشی . زنگ بزن بیمارستارن که قصد دارین سزارین بشین بعدش وصل میکنن اتاق عمل از اونها بپرسین بهتره
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2728
2738
منم سوال دارم اتفاقا نمیدونم چهجوری به دکتر بیهوشی دسترسی پیدا کنم.من دو یا سه بار تو سرما خوردگی برای چنددقیقه بیهوش شدم نمیدونم در اثر افت فشار بوده یا چیز دیگه ای ولی از بی حسی هم میترسم چون شنیدم برای دیسک بده و منم دیسکدارم
اللهم صل علی محمد وآل محمد