2737
2734

نهمم برا امتحان اغازین فارسی هشتمو میخونم همجا رو خوندم فق موندم اخر کتاب تاریخ ادبیات رو هم باید بخونم برا اینک بیست شم؟ بنظرتون میاد واقعا تو اغازین؟؟ واقعا دیگ مغزم نمیکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان اغازین چرته همش نمرشم هیچ جا ثبت نمیشه و تو هیچی تاثیر نداره😬

میدونم ولی میخام اونم بیست شم فول فول خوندم قواعد معنی همچی، یدونه تاریخ ادبیات موندم ت مغرم نمیره دیگه

2728

۳ و یا ۲ نمره از اونا میاد

اگه وقت کردی بخون

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

این امتحان برای سنجش دانش آموزان و نمره اش تاثیری نداره روی معدل و ... 

ولی تاریخ ادبیات خیلی مهمه شاید ۲ نمره داشته باشه

شما نام شاعر ، قرن که زندگی کرده،  و آثار و تخلص شو بلد باش حتما 

2738

دخترا هرکس مشاور انسانی با قیمت مناسب میخواد در خدمتم 

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
چمدونم معلما هم بیکارننن نشستم هفت ساعته فارسی هفتم و هشتمو میخونم برا آغازین میخان ببینن در چه حدیم ...

معلم ریاضیمون امروز بهمون گفت

خالا کی میگیرن؟ 

مگه بیکاریم بشینیم بخونیم

اونم تو یه روز؟ 

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
معلم ریاضیمون امروز بهمون گفت خالا کی میگیرن؟  مگه بیکاریم بشینیم بخونیم اونم تو یه روز؟&nbs ...

ارع دیگ کاریش نمیشه کرد

بستگی دارع معلمت بگه کدوم جلسه میخاد بگیره