2733
2734
بلی خودم دوسال دوندگی کردم ولی همونی که خداخواست شد

امپول هاش سی جی هم  زدی؟؟؟

چی میخوستی چیشد برای تو؟؟؟

منکه کلا توی شوک هستم اصلا نمیتونم باور کنم

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روش صد در صدی ivf هست بقیش خطا داره

اونم گرونه خب🤕

چقد امیدوار بودیم

میگن هرکی درست روز تخمک گذاری اقدام کنه پسر میشه

مال ما همش سرموقع بود هم دارو هم امپول،کلا خب

ولی نمیدونم سونو اشتباه کرده یا کلا من نمیتونم باور کنم

امپول هاش سی جی هم  زدی؟؟؟ چی میخوستی چیشد برای تو؟؟؟ منکه کلا توی شوک هستم اصلا نمیتونم باور ...

امپول زدم دارومصرف کردم نهایت باعث کیست شد همسرم آزمایش داد هرماه سونو رژیم غذایی ،دخترشد .شماهم نتیجه برعکس گرفتی ؟

امپول زدم دارومصرف کردم نهایت باعث کیست شد همسرم آزمایش داد هرماه سونو رژیم غذایی ،دخترشد .شماهم نتی ...

منم هفته سیزده رفتم احتمال دختر داد

اره منم برای پسر توی اقدام بودم یدونه دخملی دارم ولی نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم همش میگم سونو اشتباه کرده

درسته ناشکری نمیکنم میگم ک سالم باشه ولی اخه هرکی رو توی اطرافمون دیدم رفتن دکتر برای تعیین جنسیت،دیدم ک همشون نتیجه گرفتن

منم هفته سیزده رفتم احتمال دختر داد اره منم برای پسر توی اقدام بودم یدونه دخملی دارم ولی نمیدونم چر ...

خواهرخودمم رفت نتیجه گرفت البته اون جای دیگه ،انشالله که همونی دلت میخواد باشه .دیگه این روش ها صد درصد نیست

2738
خواهرخودمم رفت نتیجه گرفت البته اون جای دیگه ،انشالله که همونی دلت میخواد باشه .دیگه این روش ها صد د ...

پس حتما برای ما قسمت نبوده خب