2733
2734

عزیزم اگه میخوای جواب طرفو بدی فقط باید روی اعتماد به نفس و عزت نفست کار کنی و شما هم اضطراب داری که اینجوری میشی، منم دقیقا مثل شما بودم ولی خیلی اگاهی پیدا کردم و الان هرکاری بخوام میکنم و هرچیزی به ذهنم بیاد اگه بخوام میگم

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...

من قبلا خيلي جواب ميدادم ولي الان نه

و همسرم ميگه ديگه بزرگ و خانم شدي😬الان فقط لبخند ميزنم يا خودمو ميزنم به اون راه و طرف خودش ساكت ميشه وقتي ميبينه در حد خودم نميبينمش كه جوابشو بدم

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من قبلا خيلي جواب ميدادم ولي الان نه و همسرم ميگه ديگه بزرگ و خانم شدي😬الان فقط لبخند ميزنم يا خود ...

کار درستی میکنید جواب نمیدید ولی ادم باید طرف مقابلشم ببینه ، بعضی وقتا باید جواب طرفو بدی تا بشینه سرجاش ، کسایی که بلدن جواب بدن خوب میتونن با یه چشم غره یا اخم هم جواب طرفو بدن که حساب ببره و جرات نکنه دیگه حرف بزنه ولی وقتی ادمو خر و تو سری خور فرض کنن وضع فرق داره

کار درستی میکنید جواب نمیدید ولی ادم باید طرف مقابلشم ببینه ، بعضی وقتا باید جواب طرفو بدی تا بشینه ...

درسته ولي آدم قبل از هر چيز بهتره به احترام خودش هم فكر كنه 

همين رفتار من باعث شده تو خانواده همسرم بين ٥ تا عروس محبوب ترين باشم جوري كه سرم قسم بخورن و همه كاري برام كنن چون برام خيلي ارزش و احترام قائلن بخاطر رفتاراي خودم

ولي عروسي كه ٣٠ سال قبل من اومده همچين جايگاهي نداره 

رفتار آدما جايگاهشون رو مشخص ميكنه

از نظر من زندگي يه بازيه نبايد سخت بگيري،حرف باد هواس هركسي با حرفاش شخصيت خودشو نشون ميده

2731
درسته ولي آدم قبل از هر چيز بهتره به احترام خودش هم فكر كنه  همين رفتار من باعث شده تو خانواده ...

خب منم نمیگم ادم دعوا راه بندازه یا با بی احترامی جواب بده ولی وقتی به ادم توهین میکنن با اخم حتی جوابشون رو بده، که بفهمن ادم برا خودش احترام قائله و اونا هم حق ندارن توهین کنن، ولی نه اینکه هرکی هرچی دلش خواست بگه و ماهم ساکت باشیم.

شما هم اگه محبوبیت و احترام داری توی خانواده بالاخره یا رفتارت جوری بوده که جرات بی احترامی نداشته باشن یا شوهرت پشتت بوده

خب منم نمیگم ادم دعوا راه بندازه یا با بی احترامی جواب بده ولی وقتی به ادم توهین میکنن با اخم حتی جو ...

من از يك سريا خيلي حرفاي مزخرف شنيدم و همونطور كه گفتم تا چند سال پيش جواب ميدادم ولي الان ديگه نه

همسرم و خانوادش هميشه طرف حق بودن من خودم رفتارم جوريه كه هميشه طرف مقابلم مقصر ميشه چون من حرفي نميزنم كه بخوام نگران باشم

2740
من قبلا خيلي جواب ميدادم ولي الان نه و همسرم ميگه ديگه بزرگ و خانم شدي😬الان فقط لبخند ميزنم يا خود ...

درسته ولی اینجوری هم من همیشه خودخوری دارم و از خودم بدم میاد

به نام خداوند رنگین کمان...