2733
2734
عنوان

مامانا میشه کمکم کنید

55 بازدید | 3 پست

دخترم از پنجشنبه تب کرد شنبه شب بردمش بیمارستان بستری کردم تمام ازمایشاتش سالمه ولی تب داره دکترش سفکسیم داد و استامینفن و شیاف برای تبش. از دیشب ساعت ۱۲ شیاف براش گذاشتم تب ۳۸/۵ داشت که تا الان خداروشکر قطع شده بود تابحال گرفتم دیدم ۳۶/۹ هستش ۱۰ دقیقه بعد ۳۶/۴ دوباره ۳۶/۸ موندم چیکار کنم تب بر بدم بالا نره. این نوسان بخاطر چیه اخه😢۲۳ ماهشه

خداياشكرت....❤️ 

سلام عزیزم من کامنتتونو توی تاپیک رانندگی خوندم امروز دومین بارم بچد امتحان شهری رو رد شدم باز اول و امروز بشدت پام روی کلاج میلرزه و نمیدونم بخاطر چیه استرس زیادی هم ندارم شما بخاطر استرس پاتون میلرزید یا صندلی تنظیم نبود؟رانندگیم ایرادی نداره فقط این یکم مشکل شده برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من کامنتتونو توی تاپیک رانندگی خوندم امروز دومین بارم بچد امتحان شهری رو رد شدم باز اول و ...

من کلا خودم استرسی ندارم اما متاسفانه اینجور مواقع واکنش بدنم دست خودم نیست مثلا تو جمع میخوام حرف بزنم ناخوداگاه لرزش صدا لرزش بدن میگیرم یه شوک بهم وارد بشه اون روزم نمیدونم واقعا چم بود اما به شدت لرزش پا داشتم اصلا قابل کنترل نبود

خداياشكرت....❤️ 
2731