2733
2739

من چند روز پیش زدم صورتم پر شده چیکار کنم بره. توروخدا اگه میدونین بگین دعاتون میکنم

خدایا خودت مواظب عزیزای دلم باش 🌺🌺🌺

سلام

نه ربطی نداره

اطرافیانم میزنند مرتب و عوارضی ندادند این چندساله

یا تنبلی تخمدان دارید و اختلال هورمون یا تیرویید

دمای کبدت هم بالاست

درمان کنید

صابون گوگرد عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نه ربطی نداره اطرافیانم میزنند مرتب و عوارضی ندادند این چندساله یا تنبلی تخمدان دارید و اختل ...

اخه اولین باره من همچین جوشایی زدم. 

2731
شماهم زدین تاحالا 

بله زدم و جوش هم زدم

نوروبیون میتونه باعث جوش بشه برای خیلیا

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
بله زدم و جوش هم زدم نوروبیون میتونه باعث جوش بشه برای خیلیا

چیکار کردین جوشاتون رفت. اصلا میره یا میمونه. من افسرده شدم بخدا😭

چیکار کردین جوشاتون رفت. اصلا میره یا میمونه. من افسرده شدم بخدا😭

دیگه نوروبیون نزن

خودشون از بین میرن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
دیگه نوروبیون نزن خودشون از بین میرن

ن غلط کنم بزنم. چقدر طول می کشه برن. بینیم اندازه بادکنک شده. خیلی بده امروز جشن دخترم بود 😭ممنون ک پاسخ میدی عزیزم. بنظرت دکتر پوست برم. یا چی بزنم ک سریعتر برن

ن غلط کنم بزنم. چقدر طول می کشه برن. بینیم اندازه بادکنک شده. خیلی بده امروز جشن دخترم بود 😭ممنون ک ...

دور از جون

تقریبا سه چهار هفته

یه پماد پانژل بخر از داروخانه فقط روی جوشها بزن که زودتر برن

قیمتش هم ۱۳۰تومنه تقریبا؛زیاد گرون نیست

دور از جون تقریبا سه چهار هفته یه پماد پانژل بخر از داروخانه فقط روی جوشها بزن که زودتر برن قیمتش ...

ممنون عزیزم 😘 😘 😘 خدا خیرت بده