2737
2739

پیشنهادتون چیه؟ چه زمانی مناسب رفتن هست. بچم کوچیکه و ضعیف. نمیخام زمانی برم که مریضش کنم. چون همینجوریش مریض هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظر الان هوا خیلی خوب باشه اونجا تازه اول پاییزه ما عید رفتیم عالی بود عالی

اخهداصفهان یهووو سرد شد. انگار یهو افتادیم وسط زمستون. روز خوبه ها ولی بادهاش خیییلی سرد شد. میترسم نکنه اونجام اینجور باشه. اخه تاحالا با بچمم مسافرت نرفتم. برای همین بیشتر نگرانم. 

عید یعنی فروردین رفتی؟ لباس گرم بردی یا تابستونی؟

عزیزم این سفر برای یه بچه کوچیک و مریض سخته 

چکار کنم یعنی بریم مشهد مثلا؟ والا دودلم. میترسم چون تجربه سفر رو ندارم با بچه کوچیک . اونجام شهر غریبه. اگه اتفاقی بیفته نمیدونم چکار باید کرد

2740
اخهداصفهان یهووو سرد شد. انگار یهو افتادیم وسط زمستون. روز خوبه ها ولی بادهاش خیییلی سرد شد. میترسم ...

هوای اونجا خب گرم تر از اینجاست از اصفهان که خیلی گرم تره می تونی بزنی هواشناسی ببینی تو زمانی که می خوای بری هوای اونجا چجوریه ولی در کل الان بنظرم خیلی زمان خوبیه بله فروردین بود گرم بردم بیشتر کاپشن و کلاه همراهمون بود بلیز شلوارم تنش اگه لازم میشد کاپشن می پوشوندم چند باری لازم شد ولی خدا رو شکر اصلا مریض نشد