2733
2734
عنوان

تاپیک امام زمان

102 بازدید | 8 پست

واقعا ی عده فازشون چیه میان ی تامیکو بهم میریزن اون خانمی ک شرو کرد کسی بهش کاری نداشت ولی منتطر بود تاپیک بسته بشه.... بعد جالبه عنگ توهین کردنم ب همه میزنه... در صورتی ک خودش فقط پارازیت  مینداخت.... چتونه  واقعا شماها

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیشده

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 🌺💜🌷 فقط حیدر امیرالمومنین است 🌷یا علی مددی،💓 شب اول قبر تو اون تاریکی توی وحشت.. حضرت علی دستت رو بگیره بلند بگو یا علی💓

جدی میگم خب چیزی رو ک دوست ندارین نیاید شرکت کنید بزارید چهار تا ادم ک دوس دارن لدت ببرن. چهر نفر شاید این مطالب ب درشون بوخوره. مشکل اینجاس وقتی میبینیم یکی داره پارازیت میتدازه اصلا نباید پیاماشو ریپلای کنیم ک شرو کنه توهین کردن.... بزارید خودشو بکشه  هر چی میخاد بگه هیچ کس ریپلای نکنه.... تا خسته شه بره

جریان چیه چیمیگی

ی خانمه تامیک زد اگه امام زمان طهور کنه چی میشه... یکی یهو شرو کرد ننی نی یار رو ثدا کردن هیچ کسم کاریش نداشتا بعد شرد کرد ب اینکه نی نی یار اینا دارن توهین  میکنن توهین کردن. پست قفل شد. 

سلام دوستان 

این گروه ختم برای حاجتروایی شما عزیزان هست با توسل به آقا امام زمان(عج) 

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

https://eitaa.com/joinchat/1187250706C891ae0b79c

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

ختم روزانه هر نفر 313 صلوات هدیه به آقا امام زمان (عج) به نیت یک نفر