2733
2739
عنوان

خیلی سخته قلبم داره میترکه

144 بازدید | 23 پست

من خداروشکر میکنم بخاطر بچه جدید چون بخاطر بچه اولم باردار شدم تا از تنهایی در بیاد اما خودم هدفهای زیادی داشتم که نرسیدم بهشون تو این هشت سال بچه داری و الانم یه نوزاد هیچ کس نیست کمکم کنه یا نگهش داره تا من برم دنبال یه سری مدرکام خونواده شوهرم خیلی خوشحالن که خونه نشین شدم خونواده خودمم که هیچ وقت کنارم نبودن افسردگی شدید گرفتم بگید چیکار کنم شاد بشم 😭😭😭

چیکار کنم به کارام برسم خیلی خسته میشم بعدشم کسی نیست بچه رو نگه داره درست‌ترم نمی دونم دقیقا چقدر بدم خوبه که بیاد بچه نگه داره به کارای خونه هم برسه پولم کمه منطقی بهم بگید 

مهد خوب پیدا کن

بچه رو بزار مهد

اینهمه مادر شاغل از ۸یا۹ ماهگی بچه هاشون برگشتن سرکار

شمام فک کن دوراز جون عریزانت کسی نداری 

بزارش مهد

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهد خوب پیدا کن بچه رو بزار مهد اینهمه مادر شاغل از ۸یا۹ ماهگی بچه هاشون برگشتن سرکار شمام فک کن ...

اخه هنوز چند روزشه تا چند ماه من نابود میشم بعد هی میگن مهد خوب نیست به بچه شربت میدن اگه بچه م رو مغزش تاثیر بزاره چی 😩

2738

چون بچت کوچیکه به نظرم روی خودت کار کن

شرایط رو بپذیر

فکر نکن کار بچه داری و خونه داری کار کم ارزشی هست

برای خودت و مادر بودنت و وقتی که برای بچت می‌زاری ارزش قائل باش و بدون داری کار بزرگی انجام میدید

بدون تربیت و بزرگ کردن یک انسان از هر کاری سخت تر و با ارزش تر هست

بعد از هجده ماهگی میتونی آزاد تر بشی و 

کمی از کاراتو تقسیم کن. از فرزند بزرگتر و از همسرت کمک بگیر

چون بچت کوچیکه به نظرم روی خودت کار کن شرایط رو بپذیر فکر نکن کار بچه داری و خونه داری کار کم ارزش ...

همسرم نزدیک نیست بچه م میره مدرسه درس و مشق داره اخه سنم داره میره بالا از این ناراحتم احساس میکنم از همه چی جا موندم قلبم پر درده یه جوری ام دلم میخواست یکی بود میپریدم تو بغلش زار میزدم 

اخه هنوز چند روزشه تا چند ماه من نابود میشم بعد هی میگن مهد خوب نیست به بچه شربت میدن اگه بچه م رو م ...

نه عزیرم جدیدا اکثر مهدکودکها دوربین دارن

بعدشم میتونی چندبار بری سربزنی 

فعلا که کوچولوئه 

قدمش مبارررک و پربرکت عزیزم

این روزای اول زایمان کلا به هیچی فک نکن از کوچولوت لذتتتت ببر

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
به ظاهرم نیستن گلم یه جوری شدم همش به خودکشی فکر میکنم 

این حرف ها نزن الان مهم ترین وشیرین ترین وظیفه ت مادری 

من شوهرم راضی نمیشه بچه دار بشم خوش به حالت 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیرم جدیدا اکثر مهدکودکها دوربین دارن بعدشم میتونی چندبار بری سربزنی  فعلا که کوچولوئه&nb ...

می دونی من به شکل عجیبی حس مادرانه م قویه حتی تصور اینکه گریه کنه و دیر شیر بدن بهش من و میکشه باید ببینم جای امنی پیدا میکنم نمیتونم چند بار برم سر بزنم اگه بخوام برم دنبال گرفتن مدرک و اینا