2733
2739
عنوان

دیگه دارم دیونه میشم....

93 بازدید | 10 پست

سلام خانوما لطفا واسم دعا کنید وزن نی نیم خیلی کمه.امروز ۳۵ هفته ی کاملم و وزن نی نی ۱۷۰۰ هستش حدودا

رشد دور شکمش ۶ هفته و طول استخوان رانش ۲ هفته عقبه.

دارم دیونه میشم.

داپلر دادم نرمال بود.قبلا نرمال نبود ولی الان نرمال شده. خورد و خوراکمم خوبه ولی بچه وزن نمیگیره نمیدونم چرا...

بخدا دیگه بریدم نمیدونم به کی و کجا پناه ببرم...

نهایتا یک یا دوهفته دیگه گفتن قراره بدنیا بیاد و وزنش خیلی کمه...

آخه من چطور بچه به این ریزی رو بزرگ کنم؟

چیکار کنم من اخه؟

دست به دامن کی بشم؟

خسته ام...خیلی زیاد...

دعامون کنین همین...

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
لیدی میل خوردی؟  بند نافش دور گردنش نپیچیده؟

بند نافش دور گردنش نیست...لیدی میل هم خوردم الانم باز میخورم تاثیر چندان زیادی نداشته...

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بند نافش دور گردنش نیست...لیدی میل هم خوردم الانم باز میخورم تاثیر چندان زیادی نداشته...

اگه سالمه نگران نباش 

داپلر نرمال باشه اوکیه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2731

همین که جوش نزنی رشد می کنه دیگه بچت ریز باشه یا درشت به سلامتی به دنیا میاد و شما بزرگش می کنی 

پس حرص نخورررر

هر کاری از دستت برمیومده انجام دادی ، پس ناراحت نباش

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

دختر خاله من مشکل داشت بچه هاش ۸۰۰ گرمی دنیا میومده به ولله قسم الان پسرش بابای دو متر قد داره و هیکل داررررر دخترش هم نسبت به همسن هاش جز قد بلندهاست … 

پس غصه نخورررررر 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
اگه سالمه نگران نباش  داپلر نرمال باشه اوکیه

اخه چرا وزن نمیگیره؟ ممکنه ژنتیکی اینجور باشه؟ من و باباش هردو وقتی دنیا اومدیم میگن ریزه بودیم  

دختر خاله من مشکل داشت بچه هاش ۸۰۰ گرمی دنیا میومده به ولله قسم الان پسرش بابای دو متر قد داره و هیک ...

ممنون عزیزم فقط دعامون کن من جونم به جون دخترم بنده

2740
اخه چرا وزن نمیگیره؟ ممکنه ژنتیکی اینجور باشه؟ من و باباش هردو وقتی دنیا اومدیم میگن ریزه بودیم  ...

ممکنه

ببین به زودی دنیا میاد خواهشا اعصاب خودت خرد نکن دیگه هر چی در توانش بوده رشد کرده … 

اخه چرا وزن نمیگیره؟ ممکنه ژنتیکی اینجور باشه؟ من و باباش هردو وقتی دنیا اومدیم میگن ریزه بودیم  ...

اره گلم ارثی هم هست من خودمم ۳۱۰۰ بودم دخترم ۲۹۵۰ اصلا نگران نباش

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

عزیزم شما زایمان کردین حال دختر گلت خوبه؟منم مقاومت شریان رحم دارم خیلی نگرانم ۱۷ هفته ام 

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤