2752
2734
عنوان

خرج و مخارج دوران عقد؟؟

356 بازدید | 34 پست

سلام خانوما من دوران عقد هستم و خانوادم انتظار دارن من کل هزینه هام و از نامزدم بگیرم حتی پول یه بستنی ک تو خونه یهو هوس میکنم! به نظرتون این رفتار درسته؟  

پول لباس و آرایشگاه و نت اینا با نامزدمه هر ماه خودش یه مبلغی میده ک من صرف آرایشگاه و لوازم آرایشی و .... میکنم.

ولی چیزی ک هست اینه برای وام ازدواجمون چون ضامن کارمند پیدا نکردیم بانک گفته باید پول یارانه دختر و پسر از خانوادهاشون جدا بشه و به حساب نامزدم ریخته بشه ک بتونیم وام بگیریم ماهم جدا کردیم ماه پیش ک یارانه رو ریختن به حساب نامزدم اونم سهم منو ریخت به حساب خودم بعد مامانم برداشته اون پول و خرج کرده منم امروز متوجه شدم بهش میگم من اون پول و نیاز داشتم و اینا تا چند روز دیگه بهم بدید میگه نمیشه ک مفت اینجا بخوری منم لازمم بود برداشتم برا خونه خرج کردم و از این به بعد هم همینطوره هر وقت نامزدت پول یارانه رو ریخت باید بدی به ما وکل هزینه های تو به عهده نامزدته و نمیشه از سهم یارانه خودت تا وقتی خونه پدرتی استفاده کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی الان من باید پول خورد و خوراکم از نامزدم بگیرم؟؟؟

مگه من یه نفر چقدر میخورم ک حساب اونم میکنن؟

شما تو دوران عقد از بابت پول چیکار میکردید؟

اینم بگم ک وضعیت مالی پدرم خوبه واقعا به اون چهارصد تومن یارانه من نیاز ندارن

خانوادم حتی انتظار دارن ک پول شهریه کلاسمم نامزدم بده 

من واقعا خجالت میکشم  هزینه های عمومی مثل شهریه و غذا رو هم از نامزدم بگیرم😢

چه مادری داری مطمئنی بچه واقعیشونی؟به مامانت بگو تا وقتی خونه بابام هستم خرجم پای شماست هروقت رفتم خ ...

آره بچه خودشونم😂😂🥺

بخدا خیلی دلم ازشون شکسته 

انگار ک من یه مهمونم ک قرار یه روز برم انگار من از خون اونا نیستم🙃

اوووه چقدر بی منطق بگو من ده سال دیگه هم که بگذره باز بچه ی این خونه ام شما منو به دنیا اوردید پس با ...

متوجه این نمیشن ک 

نمیدونم چرا فکر میکنن اگه دختر شوهر کنه ک دیگه چیزی به عهده اونا نیست 

2706