2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روروک خیلی لازمه چون بچت که شرو کرد تاتی کردن نمیتونی مدام بغلش کنی باید بکارات برسی ضمن اینکه مثه یه محافظ دور بچه عمل میکنه ...هم میتونه پاهاشو باهاش تقویت کنه ک زودتر راه بره ...کلا اصن مگه میشه رورئک نباشه
بادى بخر چون پهلو هاى بچه زود سرما مى خوره. لباس را مى خرى به جنسش توجه کن چون بچه خا زود الرژى مى زنن
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
ببین کریر رو کالسکه سوار مى شه.از این مدلا بخر. کریر سنگىنه حملش. کم کم 6 کیلو وزن بچه هم اضافه کن
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
من سایز بیمارستان 2 دست بقیه سایزا هر کدوم 3 دست ولى شلواز و بادى سایز 3 تا 6 ماه بیشتر خریدم. به نظر من نرو پک لباس بخر توش تیمه خوى به درد نخور زیاده.برو جدا جدا بخر
2706