2737
2739

سلام خانمها

من دوروزه سزارین کردم، برای اینکه از حالت خوابیده بتونید بشینید چیکار می کنید بخیه هاتون کمتر درد بگیره، حتی با کمک کسی هم خیلی سخت و طولانی اینکار و می تونم‌انجام بدم، کسی هست راه حلی داشته باشه؟

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که تنهایی پامیشدم ده ساعت بعد عمل...بنظرم کاملا دراز نکش طاق باز.. تکیه گاه درست کن با بالش

بخاطر اسمم منو ریپلای نکن من اصلا جاری ندارم...هر اسمی زدم برای کاربریم قبول نکرد از حرصم اینو زدم پذیرفت😐
2728

اولا که طبیعیه چند روز دیگه خوب میشی دوما داروهایی که دکتره داده همشونو یرتایم بخور فک کنم دوتا مسکن توشونه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

من سزارین نداشتم ولی دردت طبیعیه دیگه چون واسه بلند شدن همیشه شکم منقبض می شه ولی چون تا وقتی سالمیم و بخیه نداریم متوجه نمی شیم اول به پهلو شو پاهات بزار پایین تخت بعد با دستت کمک کن بلند شو البته که صددرصد همین کار و می کنی می تونی شکم بند ببندی عضلات شکمت و حمایت کنه راحتر بتونی بلند شی

2738
من سزارین نداشتم ولی دردت طبیعیه دیگه چون واسه بلند شدن همیشه شکم منقبض می شه ولی چون تا وقتی سالمیم ...

بله فکر کنم شکم بند ببندم راحت تر باشه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.