2737
2734
عنوان

تولدممممممم مبارک

71 بازدید | 10 پست

دوستان  سلام 

روز پر خیر و برکتی را برایتان ارزومندم 

تولد خودم و همه کسانی که در این روز و ماه بدنیا امدن مبارررررررررک 

کیک تولد🎂🎂🎂🎂

شمع تولد 🕯🕯🕯🕯🕯🕯🎂

هدیه تولد 🐐🐐🐐🐐🐐🐐

رقص تولد 💃💃💃💃💃💃

مبارک باشه عزیزم برسی ب اونچه ک لایقشی❤️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام عزیزم 

تولدت مبارک

گلم تو تاپیک دیشب که آقا رفته بودن شهرستان برا خواستگاری، نوشتین که دختری که به پسر ابراز علاقه کنه عفت و شرمساری خودش رو از دست میده. میخواستم بگم واقعا این طور نیست اگر دختر حد و حدود رعایت کنه هیچ‌گونه تماس با هم نداشته باشن و قصدشون ازدواج باشه عفت و شرمساری اون دختر  با ابراز علاقه از بین نمیره. حالا امکان داره بنا به هر دلیل به توافق نرسن. کما اینکه خیلی از افراد تخصیل کرده و‌متشخص تو‌ محیط دانشگاه و‌ محیط کار با هم آشنا میشن و بهم ابراز علاقه میکنن. اگر هم ازدواح کنن زندگی خیلی خوبی دارن چون تو‌دوران آشنایی همدیگر خوب شناختن. و مثل خیلی از ازدواجهای سنتی بدون شناخت وارد ی زندگی نشدن که بعدا پشیمون بشن. موفق باشی عزیزم

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام