2733
2734
عنوان

لطفا تجربه هاتونو بگید خیلی حالم بده، نمیدونم باید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 38 پست
اسی یه سوال منم ازت دارم.. من خودم اختلال شخصیت مرزی دارم تاپیک هامم هست.. حدود 3 ماهه که پسر روان ...

ببین من نمیدونم ولی شنیدم به رواتشناسا توصیه میکنن با مراجع تون ازدواج نکنید

البته کیس تو خودش نیست پسرشه

ولی بنظرت باباهه همه چیزو به پسرش گفته راجع به تو ؟ 

اگه فکر مبکنی چیزایی میدونن که به نفعت نیست بدونن بنطرم کار درستی نباشه ازدواج باهاش

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا عشق به مرور و با دیدن و کشف خصوصیات مختلف طرف مقابل ایجاد میشه ،اون عشقی که صرفا فقط با دیدن ...

این زمانی صدق می‌کنه که حس خنثی به طرف داشته باشی 

ن این که بری به دیدنش و بیای خونه ندونی چرا ازش بدت اومده و بشینی واسه خودت دلیل تراشی کنی که چرا از طرف خوشت نیومده با توجه به این که خصوصیات خوبی هم داره! 

واسه خیلی ها پیش اومده از یکی خوششون نیاد (بی دلیل)

هرچند اون نکته ای که گفتم عشق تو رابطه به وجود نمیاد 

منظورم بعد از ازدواج بود ! 

قبل از ازدواج هر چقدر دوست دارن هم و بیشتر بشناسند شاید به وجود اومد 

ولی با تصور این که عشق به وجود میاد و اگر ازدواج صورت بگیره اشتباه محض هستش 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....
سلام ،بفرمایید

پدرمن داروسازه..

راستش مادر من خودش دیابت داشت نمیتونست دارو وانسولین استفاده کنه..

بابام امپول لاغری ویکتوزا اورد (مثل امپول ملیتانید وساکسندا) وبهش گفت که نبایذ بیش از6 ماه مصرف کنه موجب تحریک غده تیرویید میشه و سرطان تیرویید میاره..

شوهرعمه منم استفاده کرد چون ما با اونا قهریم اطلاع نداشتیم که مصرف میکنه بعدا سرطان تیرویید اورد

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
2731
فقط بسپر به خدا... بگو خدایا کمکم کن بهترین راه و پیش پام بزار... چله سوره حشر یا واقعه یل یس... هر ...

بشدت باهات موافقم.منم یه مشکلی برام پیش اومدچندروزپیش بشدت حرص خوردم وناراحت بودم تااینکه گفتم خدایاخودت یه جوری حلش کن که دلخوری ومشکل پیش نیادباورکن جوری مشکلم حل شدکه همه تعجب کردیم

.
این زمانی صدق می‌کنه که حس خنثی به طرف داشته باشی  ن این که بری به دیدنش و بیای خونه ندونی چرا ...

نگفت بدم اومد گفت اون حس خوب رو نداشتم ،که به نظرم با رفت و آمد بیشتر می‌تونه بفهمه که حس واقعیش چیه ،با یه جلسه اصلا مشخص نمیشه 

سلام ،بفرمایید

نمیخام دخالت کنم..

میتونین پروتز معدع کنین 6 ماهه بدون عوارضه 3 ماهه 12 کیلو لاغر بشین

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
2740
نگفت بدم اومد گفت اون حس خوب رو نداشتم ،که به نظرم با رفت و آمد بیشتر می‌تونه بفهمه که حس واقعیش چیه ...

جمله ای گفت با مزمون ( زوده بهش بگم نه) یعنی پس ذهنش خوشش نیومده! 

ولی حرف شما کاملا درسته که با جلسه اول چیزی مشخص نمیشه ! 

حسی که من از جمله اش گرفتم این بود که اصلا خوشش نیومده که این حرفا رو زده! 

ولی با شما ام موافق هستم که آشنایی بازم ادامه پیدا کنه تا شناخت پیدا بشه ! 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....
ای وای ممنون که گفتی  ،چند وقت مصرف کرد؟

مامان من3 ماه مصرف کرد تا دیابتش خوب بشه (چون باعث لاغری میشه وموجب کاهش قند میشه )ولی مصرف مامانم حالت تهوع و سرگیجه وخواب الودگی میاورد بابام گفت که عوارض اولیه اش هست بدنش سازش نداره..

اما شوهرعمه ام 8 ماه مصرف کرده الان تحت درمانه

اووو چقدر زود تصمیم گرفتی

اگر شرایط خودش و خودت خوبه ادامه بدین و بیشتر همو ببینید. الکی خودتونو نندازین تو چاه عاشقی بعد خانواده ها راضی نباشن

البته اینم بگم با قرار اول نمیشه تصمیم گرفت بیش تر رفت و آمد کنید

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.

عزیزم ب نظرمن یکم بیشتر فکر کن با یه جلسه دیدن تصمیم نگیر چه برا ازدواج چه کات کردنش.

و اینکه اگرقسمت هم باشید لهجه اش رو هم میتونه درست کنه یا نه اصلا بهتر که لهجه داره کم کم که عاشق بشی حرف زدن باهاش برات شیرینه باهاش کیف میکنی

راستی گفتی همشهری ایم!! کجایی هستی؟؟

مامان من3 ماه مصرف کرد تا دیابتش خوب بشه (چون باعث لاغری میشه وموجب کاهش قند میشه )ولی مصرف مامانم ح ...

خانم برادرم مصرف می‌کنه دکتر اونم بهش گفته فقط سه ماه ،اونم خیلی حالت تهوع داره ،شوهر من با مصرفش به شدت مخالفت کرد،برای همین گفتم اینجا بپرسم ، با سه ماه مصرف که سرطان نمی‌گیریم ،نه؟

خانم برادرم مصرف می‌کنه دکتر اونم بهش گفته فقط سه ماه ،اونم خیلی حالت تهوع داره ،شوهر من با مصرفش به ...

نه عزیزم مامان منم 3 ماه کرد تا دیابتش بره پایین تا بتونه بجای انسولین قرص مصرف کنه ..

بعضی پزشک ها متاسفانه بهشون نمیگن که سرطان تیرویید میاره و تحریک کنندع است

2706