2737
2739

من حدود 40روزه زایمان کردم 

تو دوران بارداریم ک کلا مادر شوهر و خواهر شوهر ب چشم ندیدم 

یه بارم.ماه 8 ک اومدن فشارمو بردن رو16 و کیسه ابم نشتی داد 

الان ک زایمان کردم از لحظه اول تو بیمارستان تا اومدن خودشو دختراش تا نگاه ب نی نی من کردن گفتن شبیه خودمونه ب باباش رفته 

از اونطرف اسم پسرمو گذاشتم سپهر 

اونوقت مادر شوهرم یه چی دیگ صداش میکنه و.میگه چ اسمیه گذاشتی رو بچه 

من یه چیز دیگ صداش میکنم 

امروزم ک منو دیده بعد از 40روز ک مامانم منو بچهرو نگه داشته خونشون و امروز اومدم خونه خودم

اومده میگه خدا رو شکر ب خودمون رفته قیافش 

دماغش شبیه دخترمه 

قیافش ام شبیه باباشع

بخدا از همه لحاظ خصوصا از لحاظ قیافه از کل خانوادشوت سر ترم 

وقتی عقد کردم با این خانواده همه میگفتن چطور این دخترو دادن ب اینا

حق دارم ناذاحت شم از حرفاشونو رفتاراشون یا ن؟

شما جای من بودید چکارمیکردید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

محل نذار بابا کی به کیه مهم اخلاق بچس که خوب باشه بچه های من کپی خانواده شوهرمن منم همش میگم بچه هام خوشگلیشونو از شما به ارث بردن یا میگم مثل عمش خوشگله اونا هم ذوق مرگ میشن هم من عزیز میشم هم بچم تو الان تازه زایمان کردی همه گناهات پاک شده حیف نیست دلتو با این فکرا سیاه کنی؟

قطعا ناراحت میشدم خیلی هم میشدم ولی حقیقتا باید مهم نباشه برا آدم.ادم حسود و بیشعور زیاده

من بارداربودم دوهفته پیش مسافرت بودیم باهاشون صبح زود رفته بود باشوهرش بیرون بعد اومدن خونه گفتیم بیاید صبونه بخورید گفت ما رفتیم کله پاچه زدیم

اینقدر ادم بیشعور.حالا خوردی دیگه جلو زن حامله نگو

به شوخی میگفتی فقط بختش به من نره بقیه چیزاش مهم نیست به هر کی میخواد بره  

در اخر اون بچه شماست ژن شما رو داره شبیه شما میشه اسمشم شما انتخاب کردی حالا هر چی میخوان بزار بگن!

رابطمون محدود میکردم حوصله داری با ایما دهن ب دهن بدی جوابم بهشون میشد خوشبختیم با شوهرم و بچم

شوهرم خیلی هوامو داره امشب بعد از 40روز بهش گفتم خیلی ناراحت شد از دستشون کلی ام از مامانم عذر خواهی کرد بابت کار زشت اینا