2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد از 5 ماه تازه قرص دمیترون ارومم میکنه و حالم خیلی بهتره، قبلش سرم، دمیترون، سیرابی، زنجبیل، قرص و آمپول ویتامین ب... تاثیر نداشت. یه چیکه آب هم ب زور میخوردم
بدون حضورخدا جایی نرو به خیالت که به آبادی میرسی؟ نه رفیق! چراغی که درسیاهی میدرخشدچشم گرگ است...
یه مدت روزی 3،4 تا دمیترون میخوردم، از بس تهوع داشتم گلوم زخم شده بود و خونریزی... تنها راهش صبره...
بدون حضورخدا جایی نرو به خیالت که به آبادی میرسی؟ نه رفیق! چراغی که درسیاهی میدرخشدچشم گرگ است...
عزیزم منم هفته م با شماست و دقیقا از هفته پنجم ویار شدید داشتم دو کیلو وزن هم کم کردم اکثر راههایی که دوستان میگن رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم اثر نداشت الان هفته ای یه بار بعضی وقتا دو شب پشت سر هم سرم میزنم ولی بی فایده س فقط باید دوره ش بگذره همین
منم تهوع داشتم زیاد من سر دخترم مرغ میدیدم یابه مرغ فکر میکردم هم بالامیاوردم چندتا چیز حالمو بهترمیکرد یکی کباب گوشت تازه البته یه ذره نمکش بیشتر باشه تخمه خربزه بو داده شده دلستر اینا یه ذره ارومم میکرد ودر اخر بگم جز صبر چاره ایی نیست
صلوات