2737
2734

خیلی از ماها تجربه فروش اینترنتی داریم. یه به عنوان یک شغل دائمی و اصلی، یا به عنوان شغل دوم.

حتی اونهایی که یک کالسکه استفاده شده مازاد داشتن و گذاشتن روی دیوار یا شیپور و فروختن هم تجربه ای از فروش اینترنتی است.
در این تاپیک شما از تجربیاتتون بگید من هم سعی میکنم داستانهای تلخ و شیرین ایجاد کسب و کار های اینترنتی را نقل قول کنم.

به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوسیس و کالباس خونگی 

موضوعش جدیده 

نیاز به اعتمادسازی دارید

این هم‌مثل شما تازه شروع کرده

https://instagram.com/tisa__food

به جز ایتا، اینستا هم پیج بسازید.

تا جاییکه مقدوره و می تونید از فرایند تولید عکس و ویدیو بگذارید.

از دوستان و اشنایان شروع کنید بازاریابی را.

موضوعش جدیده  نیاز به اعتمادسازی دارید این هم‌مثل شما تازه شروع کرده https://instagram.com/ ...

جدید نیستش، تو باسلام چندین غرفه دار این کارو میکنن، چندنفر هم از شهر خودم غرفه دارن اونجا

2740
بنظرتون میشه به استان های دیگه هم بفرستم یا چون مواد نگهدارنده نداره، نمیشه! 

بهتره فعلا شهر محل سکونت کار کنید.

در مراخل بعدی امکان حمل یخچالی باید شناسایی کنید

جدید نیستش، تو باسلام چندین غرفه دار این کارو میکنن، چندنفر هم از شهر خودم غرفه دارن اونجا

چون هنوز خیلی رایج نیست . نه خریدش خیلی رواج داره و نه عرضه.

پس جدید حساب میشه

سلام وقتتون بخیر. نمیدونم پستم رو می‌بینید یانه.من یه پارکینگ ۱۰۰متری مرتب دارم وچون خونه ازخودمونه و۳نفریم هیچ رفت وامدی نداریم توش وبلا استفاده مونده میخوام یه شغلی توش راه بندازم اما نمیدونم چی؟تولید وکارافرینی رو خیلی دوست دارم اگه نظری دارید برای من  یا شغلی مدنظرتون هست ممنون میشم معرفی وراهنمایی کنید.

۳۰سالمه خانه دار.لیسانس نرم افزار دارم وخیاطی هم بلدم کرمانشاه زندگی می‌کنیم.

❤ 
سلام وقتتون بخیر. نمیدونم پستم رو می‌بینید یانه.من یه پارکینگ ۱۰۰متری مرتب دارم وچون خونه ازخودمونه ...

سلام
همون محل خودش پایه خوبی برای یک کار هست.
منتها باید ببینید:
به چه کاری علاقه دراید؟
چه کاری در اون محل شدنی هست؟
چه کاری در اون محل جواب میده؟
ار نظر قانونی چه کاری اونجا مشکلی ندارد.
اگر لیستی برای هر 4 سوال درست کنید. شغلی که مورد اشتراک هر 4 سوال باشد قابل اجراست

سلام آقای زاهد

میشه کمکم کنید یکی از دوستام رو اینجا پیدا کنم.. 

کاربر الهه(مامان امیر علی و آویسا) چند ساله ازش بی خبرم.. فقط نام کاربری اینجاش یادمه که چند ساله پست و تاپیک نداشته... لطفا کمکم کنید بتونم بهش دسترسی داشته باشم.. 

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔