2752
2734

من سه روزه کاشت انجام دادم ،اصلا حالم خوب نیست خیلی استرس دارم ،همش نگرانم نتیجه نگیرم، سه روز  نشسته خوابیدم خسته شدم.موندم بیرون خواستم برم سرم رو با چی بپوشونم ؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برای کاشت موی خانومها هم مو را می تراشند؟من هم موهای خیلی خالی شده ...میشه توضیح بدی 

گفتن بتراشید بهتر ،چون موقع برداشت خونی میشه رعایت بهداشت با موی تراشیده راحت تر هست ،همچنین موقع کاشت تمیز تر میشه کار کردد.من تازه کاشت زدم بتونم راهنمایی تون میکنم ،ببینم خودم نتیجه میگیرم یا نه

برای کاشت موی خانومها هم مو را می تراشند؟من هم موهای خیلی خالی شده ...میشه توضیح بدی 

خیلی مراقبت می خواد مثلا تا یک هفته ده روز نوشته یا به قولی اتوبوسی بخوابید ،تا ده روز روسری یه هیچ پوششی با قسمت کاشت برخورد نداشته باشه.

خیلی مراقبت می خواد مثلا تا یک هفته ده روز نوشته یا به قولی اتوبوسی بخوابید ،تا ده روز روسری یه هیچ ...

امشب قرار پانسمان ام رو بردارم  استرس دارم موهای کاشته شده پیوند نخورده باشه😥

سلام خانم .اگه پیام من رو دیدید جواب بدین موهاتون به کاشت جواب داد؟پر شد.؟ الگوی ریزشتون چطوری بود ه ...

سلام عزیرم،بله واقعا نگرانیم بی مورد بود البته که برای یه خانم خیلی سخته تحمل تراشیدن سر و زخم هایی که روی سر ایجاد میشه از نظر زیبایی منظورمه، ولی موهای کاشته شده در اومده هر چند من تازه ماه دوم تموم شده و تا ماه سوم موهای کاشته شده ریزش داره برای من از ماه دوم شروع شد، ولی کم کم داره در میاد.نظر نهایی رو فقط بعد از یکسال میشه گفت.

سلام خانم .اگه پیام من رو دیدید جواب بدین موهاتون به کاشت جواب داد؟پر شد.؟ الگوی ریزشتون چطوری بود ه ...

ریزش من الگوی مردانه بود و به قول دکتر ارثی ،جلوی سرم خیلی خالی شده بود البته نه اینکه کامل ریخته باشه ولی کم پشت شده بود کف سرم دیده می‌شد. 

تکنسین است ا پشت سرم مو برداشت و قسمت جلو کاشت انجام داد.این جوری پشت سر کمی کم پشت تر از قبل میشه ولی جلوی سر پرتر از قبل

دکتر گفته بود برم برای مزوتراپی ،من نرفتم ولی بازم خوب داره رشد میکنه فقط قرص ویتامین مصرف میکنیم با محلول ماینوکسیدیل 

دکتر گفته بود برم برای مزوتراپی ،من نرفتم ولی بازم خوب داره رشد میکنه فقط قرص ویتامین مصرف میکنیم با ...

ممنون ازتو ضیحاتت منم جلوی سرم کم پشت شده دکتر گفت ارثیه .دوست دارم اگه جواب بده کاشت من هم انجام بدم 

ممنون ازتو ضیحاتت منم جلوی سرم کم پشت شده دکتر گفت ارثیه .دوست دارم اگه جواب بده کاشت من هم انجام بد ...

حتما جواب میده چرا که نه، فقط بررسی بشه که بانک موی خوبی داشته باشید.

هر سوالی داشتی بپرس جواب میدم ،من خودم خیلی یهویی رفتم برای کاشت بدون تحقیق اصلا فکر نمی کردم این جوری باشه روزهای اول داشتم دق میکردم،صدبار گفتم غلط کردم،دائم استرس داشتم موهای کاشته شده بریزه خراب بشه در نیاد و ... الان خداروشکر خیلی داره بهتر میشه.هر مویی هم که ریخته بود داره رشد میکنه تراکم جلوی سرم خیلی بهتر شده.

حتما جواب میده چرا که نه، فقط بررسی بشه که بانک موی خوبی داشته باشید. هر سوالی داشتی بپرس جواب میدم ...

از طرفی موهامو تراشیده بودم قشنگ افسردگی گرفته بودم.فصل پاییز خیلی برای کاشت بهتر ،گرما میتونه خیلی اذیت کنه بعد از کاشت،به خصوص برای خانم که مجبورن دائم سرشون رو بپوشانند موقع بیرون رفتن یا داخل منزل.

2706