2733
2734
عنوان

دخترای خوشگل و خوش سلیقه من لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 65 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دلی عزیزم منو یاددخترم می ندازی
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
متشکرم میم جان بذار ببینم
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2731
شال نپوشید،چون رسمی نیست،
کفش و کیفتونو با رنگ مانتو ست کنید ،کیفتون سل نباشه،خشک باشه،
شلوار پارچه ای یکم کوتاه با کفش پاشنه بلند و مانتو. بلند جلو باز ،
یه پیراهن استین حلقه که به شلوار بیاد رنگش،
اگر کیفتونم دستی باشه و کولی نباشه شیکتره
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
سهیلا جون نظر شماهم خوبه فکر کنم باید حسابی همسرم رو خرج بندازم
مانیا عزیزم یه کیف و کفش ست مارک بوفالو دارم مشکیه خوبه
میم متشکرم خیلی زیباست
دلی اول الهی داعش بیاد بخوردت با سلیقه ات،
دوم نخیر شال رسمی نیست،
هرچیز شل و ولی رسمی نیست،
مثل کیف،شلوار،روسری،حتی مدل مو و جواهرات
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq