2733
2734
عنوان

دکترم میگه....

28 بازدید | 7 پست
میخوام زایمان دومم طبیعی باشه بعد از 6 سال .دکترم میگه فقط بیمارستان دولتی میتونی طبیعی داشته باشی البته باز درصورتیکه همه شرایط رو داشته باشی و همه چی اوکی باشه.خودش بیمارستان دولتی نمیره .حالا میگین برم بگردم دنبال ی دکتر دیگه که این خواسته منو اجابت کنه.یا اون هفته های اخر اگر همه شرایط رو داشتم برم دنبال ی دکتر دیگه. درضمن من مشهدم.اگر کسی رو سراغ دارین که طبیعی بعد از سز انجام میده معرفی کنید
برای دومین بار مامان شدم:)
راستی دکترم میگفت چون در طول زایمان طبیعی ممنکنه مشکلی یا پارگی رحم پیش بیاد تو بیمارستان دولتی همیشه دکتر و متخصص بیهوشی هست و حضور داره. اما خصوصی اینطور نیست و باید زنگ بزنندتا دکتر بیاد و تا دکتر برسه طول میکشه. دلیلش این بود. کسی بوده شرایط منو داشته باشه. راهنمایی لطفا خیلی دوست دارم زایمانم طبیعی باشه
برای دومین بار مامان شدم:)
سلام. یکی از اقوام ما اخیرا بنت الهدی زایمان دومش رو طبیعی انجام داد با وجودیکه اولی سزارین بود. دکترش نمیدونم کیه. من و خواهرم پیش دکتر انبیایی میریم که به خواهرم گفته دومی رو میتونه طبیعی بیاره. نمیدونم دکترت چرا اینو گفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738