2737
2734
عنوان

اب وهوای تبریز چطوره؟عروسی دعوتم

104 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها اب وهوای تبریز چطوره؟عروسی دعوتم دخترمم ده ماهشه نمیدونم چی بگیرم براش بخاطراب وهوا،لباس مجلسی بگیرم یا سرهمی و لباس گرم باید تنش کنم؟عروسی توخونست

راهنمایی کنید خواهرا

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان دیگه یخبندانه😁

چی بگیرم براش؟بخدا موندم

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
2740
هوای تبریز بسیار خنک ومطبوع هست ولی حتما لباس گرم وپشمی بردار که مطمینا سرما میخورید

الهی فداتشم تو دلمو خالی نکن.نمیدونم تو عروسی الان بهش چی بپوشونم؟

الان دیگع روزاشم یخ ! ما بخاری رو روسن کردیم

خب بگین لباس تو عروسی چی بپوشونم برا دخترم؟لباس مجلسی نگیرم نه؟سرده

اخه سرهمی بپوشونم زشت نیست؟

برا عروسی که تو خونه اس خب گرمه برا بیرون سرده منم چند هفته پیش رفته بودم روزاش گرم شباش یخههههه

میگی لباس مجلسی براش بگیرم؟

خب بگین لباس تو عروسی چی بپوشونم برا دخترم؟لباس مجلسی نگیرم نه؟سرده اخه سرهمی بپوشونم زشت نیست؟

اگر نداره میخوای بگیری یه لباسی بگیر بتونی زیرش مثلا یه بلوز تنش کنی یا جوراب شلواری ضخیم اگر سرد بود داخل 

حتما هم براش کاپشن با سویشرت ببر که تو مسیر تردد سردش نشه

کامنت منو هرجا دیدی لایک کن حال کنم با تشکرات فراوون   
نه چرا زشت باشه؟ بچه اس دیگه 

میگم ینی حرف درنیارن،امضامو که خوندی...

میگن بعداین همه یه لباس درست نپوشونده 

ولی اگه سرد باشه سرهمی معمولی بگیرم توخونه بپوشه خوبه؟که زیادم پشمی نباشه

2706