2733
2734
عنوان

فکر میکنم تو دنیا رنجی بالاتر از بچه دار نشدن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4906 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر من عاشق بچه هاست تمام وقتش تو مهمونیا با بچه ها میگذرونه، چیو میشه مخفی کرد وقتی همه میدونن

والا شوهرمنم قبل بدنیا اومدن بچه هامون برای بچه های فامیل وقت میذاشت بازی میکرد و به ظاهربچه دوست بود الان برا بچه هاخودش  پا نمیشه هربلایی سرشون بیاد تا من سربرسم وببینم خودشو به کوری وکری میزنه انگار فلجه....ان شاالله که خدا دامنتو سبزکنه چندقلو بیاری قشنگ ازدماغتوبزنه بیرون بچه داری 

اسی اشتباه خوندم فکر کردم گفتی بچه داشتن بالاترین رنجه

الان فهمیدم گفتی بچه دار نشدن

موافقم که آدم اذیت میشه تاخدودی, خودمم فعلا بچه ندارم تنبلی تخمدانم دارم اول باید اینو درست کنم 😩 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
ببخشید ولی من هیچوقت این منطق رو درک نمیکنم شما تو دنیا اومدی شرایطو دیدی که این همه رنج وجود داره خ ...

منم منطق شما رو درک نمیکنم چون دنیا پر از رنج و لذته. یه روز غصه داری و روز دیگه شاد و خوشحالی. اگه من رنج میکشم قرار نیست الزاما بچه هام هم رنج بکشن. این چه جور منطقیه؟ افسرده ای شما؟ 

الان جنین انتقال دادم 

گلم منم تبلی داشتم ولی باردارشدم چون هیچ وقت به خودم استرس ندادم که تنبلی باعث نازایی میشه...هرچند بارداریام دیگرمیگرفت .... اما اصلا بخودم استرس ندادم ...بعدهم توجه کردم قبل بارداری ماهی که توش خیلی بپربپرکردم و یا مثلا باشگاه بودم یا رقصیدم وکلا بدنم فعالیت زیاد داشته باردار شدم.

دیگه تو پیری بچه ب درد من نمیخوره  الانم نزدیک ۴۰ سالمه

اتفاقا بچه تو پیریه که به درد میخوره اون موقع ها که ادم احتیاج داره کسی همدمش باشه نه الان که جوونی و به کسی احتیاج نداری

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
از اولین بار ک سونو شدم یعنی ۱۷سالگی 

رژیم بگیر وزنتو کم کن

فقط درحال ورزش باش

صبحا پیاده روی داشته باش

عصر پیاده روی 

باشگاه ثبت نام کن برو الباه اگر ایروبیک یا زومبا باشه

شکمتو هر شب قسمت تخمدان رو با روغن سیاهدانه ماساژ بده

بعداز پریودیت به مدت ده روز کاچی هفت مغز گرم گرم بخور 

هر روز دمنوش بابونه و دم کرده زعفرون بخور حتما

قطره ویتاگنوس حتما استفاده کن

بشین توی جوش شیرین و آب نمک هفته ای دوبار 

مولتی ویتامین خارجی مصرف کن مخصوصا ویتامین دی ماهی یکی

در نهایت بهت نماز شب و چله زیارت عاشورا معرفی میکنم توکل به خدا بکن فقط از خدا بخواه

نذر امام رضا بکن بچه دار بشی هر سال ببریدش پابوسش💔

۱۰ روزه جنین انتقال دادم ک بنظر منفی میاد

نگران نباش عزیزم خدا بزرگه انشاله که مثبت میشه خدایی نکرده اگرهم منفی شد دوباره تلاش کن

خودم۲بار ای یوای کردم منفی شد

۴بار هم ای وی اف هربار هم تخمک کشی میکردم خدادادی پولم نداشتیم حلقه ی عروسی وچند تا تیکه طلا فروختم یه بار سقط کردم ولی آخرش نتیجه گرفتم انشاله دامنت سبز بشه عزیزم

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

ولی من میگم هیچی رنجی ازبی پولی بدترنیست

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
هر موقع به این پذیرش رسیدی که قرار نیس همه موجودات کره خاکی بچه دار بشن و تولید مثل کن اون موقع. میب ...

امان از وقتی که اطرافیان از سر دلسوزی و یا کینه نگاهت کنن، تحقیرت کنن و باعث بشن با قسمتت نسازی و همش پیش خدا گلایه کنی

۱۰ روزه جنین انتقال دادم ک بنظر منفی میاد

ان شاالله که خیره 

عنوانت را خوندم تو دنیا رنجی بیشتر از داشتن اولاد نیست  با خودم گفتم ناشکری نشه اما راست میگه ها 

میبینی دوست عزیز داشتن و نداشتنش رنجه بچه خیلی مسولیت داره ان شاالله خدا دامنت را سبز کنه و حاجت روا بشی  خودت را اسیر فکرو خیال نکن 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

آخ نگو که من داداشم ۱۰ سال ازدواج کرده همه بچه آوردن بجز اینها ، به خدا قسم یکبار من و مامانم نگفتیم چرا نمیارید ، وای از حرف مردم که هی میپرسن ، هی تیکه میندازن هر وقت مادر شوهرم و میبینم هی میگه ، میگم به ما ربطی نداره خودشون میدونن ، امروز جاریم عمه شده زنگ زده آخی خدا نصیبت کنه ، وای دارم آتیش میگیرم ، خدایت نمیدونم بچه دار نمیشن یا نمی‌خوان 

هر موقع به این پذیرش رسیدی که قرار نیس همه موجودات کره خاکی بچه دار بشن و تولید مثل کن اون موقع. میب ...

هر موقع شما تو این شرایط بودی و تونستی اینقدر راحت این جملات رو بگی اونوقت میگیم راست میگی..واقعااا سخته.

2706