2733
2734
عنوان

فکر میکنم تو دنیا رنجی بالاتر از بچه دار نشدن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4906 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشعورهایی که این وسط زخم زبون میزنن یا توصیه های چرت میکنم رو از قلم انداختی

آره واقعا... 

ی بنده خدایی از نزدیکان باردار شده با ذوق براش پیام تبریک نوشتم بشدت سرد جواب داد... نمیدونم باخودش چی فکر کرد ک اینجوری منو ضایع کرد

شیرین بیان رو نه نخوردم. منتها داروهایی مثل متفورمین و لتروزول مصرف کردم . ببین ته ناباروری آی وی اف ...

حالا دم کرده ریششو امتحان کن چهل روز بخور این بنده خدا هم کلی پول خرج کرد و نشد  ای وی افم نشده بود میگم دیگه کلا نامید شده بود که معدش درد گرفت اینکارو که گفتم کرده بود به نظرم حتمااااا امتحان کن شیرین بیانو دکترشم گفته بود خیلی برا تنبلی خوب هست شیرین بیان 

نمیدونم تو‌کامنتا بهت گفتن یا نه

پیج فلورا تاجیک میتونه کمکت کنه

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

استارتر جونم چمد وقت پیش با خانمی آشنا شدم میگفت دخترم ۷ سال نابارور بود و آی وی اف کرده و جواب نگرفته تا رفته جنین براش فریز کردن که یکدفعه یه مشکلی برا پاش پیش میاد و مجبور به عمل میشه و قرار بوده بعد خوب شدم بره برای انتقال یا کاشت ( مراحلش نمیدونم ) جنین هاش که این خانم شروع میکنه به تقویت دخترش که زودتر خوب شه و بره برا مراحل بعدی بارداریش. میگفت خداشاهده اینا رو بهش دادن سر دو ماه خود به خود باردار شد!! میگفت بخدا الان جنین هاش تو مرکز باروری هستن ولی خودش طبیعی باردار شد و الان بچه ش یک ماهه است.

من همه توصیه هاش تو گوشیم نوشتم که فراموش نکنم، اگه دوست داشتی امتحانشون کن