2737
2734
عنوان

حلقه ختنه چه جوری و کی می افته؟؟؟؟

57193 بازدید | 20 پست
1شنبه هفته پیش پسرمو به روش حلقه ختنه کردیم. 5 ماه شه. یه طرف حلقه افتاده و طرف دیگه سفت چسبیده و خبری از افتادن نیست. اون طرفی که حلقه جدا شده کاملا متورم و قرمزه. طوری که پوستش کنده شده. پسرم خیلی بی قراره چیکار کنم؟
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.
سلام عزیزم پسر من چهار هفتش بود و اصلا متوجه نشد تا یه هفته نیفتاد ، همسرم می خواست خودش جدا کنه که من نذاشتم، می ترسیدم بردیمش دکتر سریع جداش کرد کلا میگن بعد یه هفته باید ببری دکتر دیگه فردا ببر، نگران نباش،چیز خاصی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رومینا بستگی به سن بچه داره به نظرم برای نوزادا حلقه بهتره اصلا اگه بزرگتر بشن فک کنم حتما سنتی می کنن ولی بهترین سن همون یک ماهگیه شنیدم پسر من بهیچ وجه گریه نکرد اصلا متوجه نشد
2740
ارغوان جون پسر جاریم چند وقت پیش ختنه ش کردن یادمه نصفش افتاده بود ولی متووووورم شده بود عین ببخشید بستنی قیفی ..من فکر کردم دیگه این بچه خوب نمیشه ... ولی سر یه هفته خوب شد .... دکتر بهش پماد داده نمیدونم اسمش چی بود