2733
2734
اول تبریک میگم دوماتابخیه هارونکشی یکم اذیت هستی بعدهفت روزخیلی بهترمیشی
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیاف داده
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
شیاف مرتب استفاده کن.تا زمانی که شیاف داری اصلا درد معنا نداره.از روز سوم کم کم بهتر میشی ولی روز دهم که بخیه رو هم کشیدی دیگه خوب خوبی فقط موقع خنده یا سرفه درد داری.مبارک باشه قدم کوچولوت
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗
سلام مبارک باشه مامان شدی عزیزم من حالم خوب بود حتی وقتی بهوش اومدم لبخند داشتم کلا سزارین خیلی لذت بخش بود برام فقط فرداش بلند شدم خیلی سخت بود درد داشتم که با یه دوش آب گرم و شی اف باز خوب شدم نشستن بلند شدن خب کمک میخاستم ولی ار روز سوم هم دخترم بستزی شد بیمارستان برآی زردی تنها شدم تا روز ده خودم کارام میکردم ملا برای من سخت نبود خیلی
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2706