2733
2734

کلینیک اسمارت بیوتی رو تو اینستا دیدم میخوام مشاوره برم پیششون .اما کار تکنسینها با هم متفاوت هست و من کسی رو اونجا نمیشناسم که بخوام باهاش کاشت انجام بدم

شماها تجربه ای تو این کلینیک دارین؟

من مدت هاست دارم تحقیق میکنم اول کلینیک لاله را انتخاب کردم جاریم رفته بود بد نبود بعد رفتم پیجش دیدم همه رو شکل هم در میارن من مدلشو  و طراحی دوست ندهشتم و اینکه هزینش خیلی بالاست گفتن ۱۸ تومن 

در نهایت رسیدم ب کلینیک ستاره ساعی 

مدل و طراحی و دوست داشتم اگه خدا بخاد   دوره لیزر کیوسویچم ک تمام بشه میرم کاشت میکنم کلینیک ستاره ساعی 

کاربر قدیمی اَم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلینیک اسمارت بیوتی رو تو اینستا دیدم میخوام مشاوره برم پیششون .اما کار تکنسینها با هم متفاوت هست و ...

نمیشناسم اسمارت بیوتی  اینجا خیلیا لاله و  پرنیان و ستاره ساعی  رفته بودن

کاربر قدیمی اَم 
2731
من مدت هاست دارم تحقیق میکنم اول کلینیک لاله را انتخاب کردم جاریم رفته بود بد نبود بعد رفتم پیجش دید ...

اتفاقا دو تا از دختر عمه های من تو این کلینیک انجام دادن و نسبتا راضین ولی خیلی ابروهاشون خیلی پهنه.

اصلا ابروی پهن به من نمیاد

اسمارت بیوتی رو هم به خاطر طراحی کامپیوتری ابرو انتخاب کردم اما خیلی دودلم هنوز

اتفاقا دو تا از دختر عمه های من تو این کلینیک انجام دادن و نسبتا راضین ولی خیلی ابروهاشون خیلی پهنه. ...

دختر عمه هات ستاره ساعی انجام دادن؟من رو تراکمش یکم دودل بودم .

پهن و نازک و که خودشون‌گفتن حتمن 

برو تو پیحش خیلی مدل هاشو طراحی هاشو قشنگ در میاره 

کاربر قدیمی اَم 
2740
شما تکنسینها رو میشناسید که کی کارش بهتره؟

والا تو پیجشون کاراشونو دیدم  دوتا تکنیسن کد s8  و s2 کارشون خوببود بیشتر اس ۸ و خوشم اومد دیگه نمیدونم چطور میشه  خسته شدم از بس گشتم میرم همینجا منتظرم لیزرم تمام بشه چون تا وقتی اونو انجام میدم گفتن نمیشه کاشت کنی

کاربر قدیمی اَم 
والا تو پیجشون کاراشونو دیدم  دوتا تکنیسن کد s8  و s2 کارشون خوببود بیشتر اس ۸ و خوشم اومد ...

تتو قدیمیتون با لیزر پاک میکنین؟

منم دمش میخوام پاک کنم ولی گفتن اگر لیزر کنی سه ماه بعد میتونی کاشت کنی.بهتره اول کاشت انجام بدی بعد بری برای لیزر

تتو قدیمیتون با لیزر پاک میکنین؟ منم دمش میخوام پاک کنم ولی گفتن اگر لیزر کنی سه ماه بعد میتونی کاش ...

عزیزم‌من لیرز کیوسویچ برای لک میرم دور تا دور بالای ابرو و پیشونیم متاسفانه  لک شد که سه ماهه دارم لیزد میکنم اما همین لیزر کاربرد دیگش برای پاک کرون تتو قدیمیه مال من که  خیلی بهتر شده تقریبا رفته 

از دکتر پرسیدم‌گفت یک ماه باید فاصله باشه بین کاشت و اخرین مرحله لیزر 

کاربر قدیمی اَم