2752
2734
موهاش حالت داره و خیلی پر پشت نیس جلوش رو خودم براش چتری کردم فقط وقتی میبندمش خوب وایمیسه وقتی بازه خیلی هپلیه خخخخخ حالا چکار کنم به نظرتون کوتاهش کنم یا بزارم بلند بشه و اگه کوتاه کنم چه مدلی بگم بزنن ممنون میشم منو راهنمایی کنین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختر بچه رو با موی نسبتا کوتاه دوست دارم که دم موشی بسته شده باشه بخصوص حالت دار اگه باشه خیلی کوتاه نکن که بعدا عکساشو دید غر بزنه اما خداییش نگهداری موی مجعد دختر بچه خییییلییی سخته
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
2731
نههههههههههه دختر من 3 سالشه موهاش اومده تا کمرش دختره و موهاش بهش ویتامین بده میوه بده سبوس برنج تو غذاهات بریز پر میشه دخترم موش فرفریه هر بار تو حمام پایین موهاشو نرم کننده میزنم همونجا اروم شونه میکنم اومد بیرون اسپری موی فیروز میزنم خیلی خوش حالت میشه وز نمیکنه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بزارین عکس نزارم برای شناسایی میگم برو دارو خانه یا هایپر یک اسپری سبز رنگه 3-4 تومن مثل انتی فریزه ارزون و عالی
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706