2733
2734

سلام دوستان عزیز بیاین از تجربه هاتون بگین تو هرماه چه چیزایی خوبه بخوری چه سوره هایی بخونی خوبه 

واسه زیبایی واسه صبوری واسه خوش اخلاقی واسه دختر دار شدن و پسر دار شدن جنین چی بخوریم یا قبلش چکار کنیم هرکی میدونه بگه 

بیاین بگین استفاده کنیم از تجربه هاتون 😊

ببخشید اگه باعث ناراحتی کسی  شد تکراری بودن این 💚💚💚 

میدونی کلا چون خودم درد نازایی کشیدم دوست ندارم کسی تجربه کنه.. دوست ندارم ببینم کسی بچش برا چهرش که زیبا نیست ناراحته... یا بچش باهوش نیست درس نمیفهمه ... مطالبی که خودم ازشون جواب گرفتم برا همه میفرستم تا استفاده کنن دوران طلایی بارداری ازدست ندن 

ولی واسه همین که تکراری میفرستم خیلی بهم توهین میکنن 🥲 جلو جلو ببخشید 

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور مثل رازیانه و....❌️❌️❤️

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده ❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی ....
غیبت ..تهمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشین عزیز

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10683214&slug=خانم-های-باردار-یاهرکی-در-آینده-میخواد-باردار-بشه-بدو-بیا&postId=308706153

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب ریحانه بهشتی روبخونید

اپلیکیشن فرزندنیکوروهم دانلودکنید 

همه ی ایناداخلشون نوشته شده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
من خیلی پسر میخام لایک کن اسی منو

مطالب تاپیک منو بخون برای جنسیت داره ان شاالله به دردت بخوره فقط دقیق انجام بده و بیشتر رو شوهرت کار کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9996700/کلی-مطلب-دارم-برای-تعیین-جنسیت

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بچه ها من روز از روز تخمک گذاریم اقدام داشتم موعدمم فرداست ولی متاسفانه هول بودم  دوبار بی بی زدم ک منفی شد

حالا ک موقع پریودمه سینه هام خیلی سفت شدن و درد میکنن زیر دلمم یکمی درد دارم 

ممکنه باردار باشم و بی بی رو زود زده باشم ک منفی شده؟

یا درد دلم و اینا طبیعی واسه بارداری؟

2738