2733
2734

برای چند روز میخام بیام شهرتون مسافرت قبلا هم اومدم خیلی جاهاشو گشتم بازم کمکم کنین 

مرکز سیسمونی فروشی کجاست ؟؟ کجاها مرکز خرید خوب دارن ؟؟ بهترین رستورانا و فست فودا ؟؟ کجا بگردیم ؟؟ اطراف اصفهانم طبیعتی جای قشنگی اگر داره بهم بگین 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

عزیزم پیجای اصفهانگردی رو دنبال کن قشنگ با عکس و فیلم همه جا رو معرفی میکنن. یکیش که خاطرم هست reysa هست اسم پیجش . بعد اینکه سعی کن روزای وسط هفته بری جاهای تفریحی چون آخر هفته خیلی شلوغه . جاهای تفریحی هم باغ بهادران ، کوه صفه ، چادگان ، چم ، حجت آباد ، آبشار چرمهین اینجاها هست حالا بازم بگردی جاهای دیگم هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیابون فلسطین و نظرشرقی وغربی میتونی لباس بچه خوب پیداکنید مجتمع کوثر وانقلاب لباس رسمی ومجلسی رستوران شهرزاد. اگه سنتی وباغ باشه بیا خیابون آتشگاه اونجاپرازسفره خونه. آکواریوم وباغ گل وخزندگانم برید ناژوان کلا قشنگه. کوه صفه شب قشنگی داره ولی الان یکم سردشده اطراف باغ بهادران چادگان خوبه ولی سرده

بعدم خیلی خوش اومدین قدمتون به چشم خوش بگذره

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
خیابون فلسطین و نظرشرقی وغربی میتونی لباس بچه خوب پیداکنید مجتمع کوثر وانقلاب لباس رسمی ومجلسی رستور ...

مرسی عزیزم از راهنماییت لطف داری 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات