2733
2734
عنوان

بیمارستان و کلینک چشم پزشکی نور

436 بازدید | 15 پست

سلام به همگی

دوستان کسی هست که عملآب مروارید یا لنز فتوکال در بیمارستان و کلینیک نور انجام داده باشه؟ 

اگه آره، کدوم دکتر؟ 

و اینکه کدوم دکترش کارش از همه بهتره و باخیال راحت میشه چشماتو بدی دستش برای عمل🥺

دکتر فریبا قاسمی،مامان من پیشش عمل کرد،خیلی راضیم،ایشون قبلاً میومدن بیمارستان نور،ولی الان کلینیک نوین دیدگان هستن

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیمارستان نور همونی که تو کرجه؟ 

نه،تهران 

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
دکتر فریبا قاسمی،مامان من پیشش عمل کرد،خیلی راضیم،ایشون قبلاً میومدن بیمارستان نور،ولی الان کلینیک ن ...

عمل چشمم کمی پیچیده اس، نور شعبه اسفندیاری رفتم و با یک دکتر هم ویزیت شدم ولی اصلا از مشاورشون راضی نبودم(گفته بودن کارش خوبه) 

تعداد دکترهاش زیاده و واقعا گیج شدم راستش ترسیدم

عمل چشمم کمی پیچیده اس، نور شعبه اسفندیاری رفتم و با یک دکتر هم ویزیت شدم ولی اصلا از مشاورشون راضی ...

ما چند سال پیش دکتر قاسمی میریم،خیلی راضیم،مامان و بابام پیشش عمل آب مروارید انجام دادن و خداروشکر راضی‌ان

ما چند سال پیش دکتر قاسمی میریم،خیلی راضیم،مامان و بابام پیشش عمل آب مروارید انجام دادن و خداروشکر ر ...

حتما یه مشاوره باهاش انجام میدم ببینم نظرشون در مورد مشکل من چبه ممنونم از معرفیتون 

الان سرچ کردم گویا کلینیک نور هم میرن🧐

آره همیشه از جلوش رد میشم😂😂

😁😂

حتما یه مشاوره باهاش انجام میدم ببینم نظرشون در مورد مشکل من چبه ممنونم از معرفیتون  الان سرچ ...

خواهش میکنم🙏 قبلاً میرفتن،الان کلینیک نوین دیدگان و بیمارستان آفتاب میرن

2706