2733
2734

امروز رفته بودم باشگاه فراموش کردم خونه رو مرتب کنم شوهرم از سرکار اومده بود وضع خونه رو دید خیلی عصبانی بود وقتی من از باشگاه اومدم به محض اینکه رسیدم خونه بامن شروع کرد به داد و فریاد اربده کشیدن خلاصه باهم جروبحث کردیم اومد دوتا سیلی زد و با تسبیح زد پشت شونم راستش منم نتونستم خودمو کنترل  کنم برای دفاع از خودم به جون پسرم راست میگم دستشو محکم پیچ دادم محکم زدمش زمین گذاشتمش زیر دست پا حسابی با مشت و لگد زدمش الان بدنش خیلی درد می کنه خیلیم ناراحتم ولی اون هم مقصر بود

ناز شصتت 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

حقش بود

تا اون باشه دست روت بلند نکنه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ومت گرم از این به بعدم خونه رو تمییز نکن تا عادت کنه به اینکه اگه دلت بخواد تمییر میکنی و نوکر اون نیستی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706