2737
2739
عنوان

عشق خجالتی من

904 بازدید | 21 پست

سلام شب بخیر

من از ی پسری تو دانشگاهمون خیلی خوشم میاد

دو ترم این ادم هم هیلی منو نگاه میکرد ی مدت لبخند میزد ولی خب خیلی پسر خجالتیه

و اینکه ما چن تا دوستیم که اکیپمون معروفه به اینکه با هیچ پسری حرف نمیزنیم 

و من رفتم ی سری ازش ی جزوه گرفتم.خیلی هم با احترام برخورد کرد و حتی جزوه رو از استاد برام گرفت اورد

با ی روانشناس صحبت کردم اون دیوونه بود گفت برو به ی قهوه دعوتش کن😐که من قطعا همچینکاری نمیکنم

ولی با ی روانشناس خیلی خوب صحبت کردم خیلی صحبتای منطقی داست و معلوم بود روانشناسی زن و مردو خوب بلده

حالا ی امتحانی داریم فقط من و اون این درسو دانشگاه هفته بعد امتحان داریم

حالا بهم گفت برو بهش پیام بده ی سوال درسی بپرس مثلا بگو چی میخواین بخونین

اینم بگم من درسم خیلی از اون بهتره 

حالا نمیدونم  برم پیام بدم یا الان میگه وای باز این دختره معلومه تو کف منه یا جزوه میخاد یا سوال داره

نمیدونم 😂🦥

نیل هسدم🍷🦦عاشق لاک،عطر،تینت لب،[عاشق جوجه کباب،زرشک پلو با مرغ]تیپم دارکه::دارای کلاه باکت،آل‌استار،شلوار کارگو[] روانشناس نیستم بر اساس تجربم میتونم راهنماییت کنم* یک روزی اگه نیاز داشتی به دردل منو تگ کن.ما دخترا قوی ترین موجودات روی زمینیم💪🏻☘️دارای یک عدد طوطی سخنگو🦜 نمیدونم چه حکمتیه قرار نیست بهم برسیم ولی خدا مارو سر راه هم قرار میده! اختراع تایپ خودم:|Sلaم|توی تاپیکا تگم کنید خوشحال میشم😂🩴دوستای قشنگم در نی‌نی‌سایت @م_ه_ر_ب_ا_ن_و @پاستیل_شکری @عسلی_چشم_عسلی @ملوسکتونم1 @مامالی4 @عسل_هسدم @طلایی_متمایل_بنفش @yaldam__ @بانوی_فسفری @سوسیسبندری @چیپسسرکهنمکیمزمز @royaiiiiii @آوا_هسدم @سرخابی2018 @mimsinsara @mohanakhanom @pari_72_74 @دشمن_خونی_نی_نی_یار @نون_بربریییی @ستـــــینشونم @آنیتو2 @dokhtarbi_kas313 @mohanakhanom @2113mahlin @قدرتمندترینم۲ @dorsa1996 @دوستدارپاییز80 @کیوتمم  (شماها عین فرشته میمونید برای من🍷🐚):

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اگه تو درس ت از اون بهتره مثلا ازش بپرس از بچه ها شنیدم فلان مبحث رو گفتن حذف شده برا امتحان ، شما اطلاع دارین یا شایعه هس ؟ از این جور سوالا بپرس بدبخت کم نیاره بدتر ازت دوری کنه

خب اگه تو درس ت از اون بهتره مثلا ازش بپرس از بچه ها شنیدم فلان مبحث رو گفتن حذف شده برا امتحان ، شم ...

اخه دانشگاه مجازیه 

این خبرا نیست

من میترسم پیام بدم

بگه وای این دختره یا جزوه میخاد یا الان اومده پیام داده سر بحثو باز کنه

میترسم بدتر از دستش بدم فک کنه خیلی خوشم اومده

بره

از اونور میگم فرصتو دارم از دست میدم

2738
اخه دانشگاه مجازیه  این خبرا نیست من میترسم پیام بدم بگه وای این دختره یا جزوه میخاد یا الان ...

خب مجازی باشه ، مگه دوست و رفیق و همکلاسی نداری ، بگو مثلا اونا یه همچین چیزی شنیدن بهم گفتن

به نظرم به امتحانش می ارزه
سرسنگین پیام بده راه حرف زدنتون باز شه
اگر اونم تورو خواس خودش ادامه میده 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
چون ی بار ازش جزوه گرفتم ترم پیش میگم با خودش نگه این تو کف منه😐 من خودم ی پسر دوبار بیاد ازم جزو ...

اع پس نده😅منم تجربه کافی ندارم ک بت بگم

این کاربری دست دو نفره🌱🌱 تاریخ عضویتم چقدر خوشگله
به نظرم به امتحانش می ارزه سرسنگین پیام بده راه حرف زدنتون باز شه اگر اونم تورو خواس خودش ادامه می ...

خب من یبار حضورا تو دانشگته رفتم باهاش حرف زدم جزوه گرفتم 

الان اینکارو بکنم نگه هی میاد سمت من بدتر از اونور بوم بیفته

عزیزم یه لبخند زدن نشانه عشق و علاقه نیس ‌ شاید نمیخواد بیاد جلو اصلا و ربطی به خجالتی بودنش نداره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706