2733
2734

بچه اول بله همه چیزو همسرم خرید

دومی دیگه سیسمونی کامل نمیخوام لباس و لوازم بهداشتی میخوام و گهواره برقی باز همسرم میخره

هنوز نخریدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله من سیسمونیم کامل شد فقط فرشش مونده 

همسرم هیچی نخرید چونکه بارداری سختی داشتم همش بیمارستان بستری بودم تمام پولاشو برا بیمارستان هزینه میکرد خالی خالی شده وگرنه میخواست نصفشو خودش بخره 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭

نذاشتم مامانم چیزی بخره

ولی همون مقدار که سیسمونی خریده بودیم برای بچه م طلا هدیه دادن خانواده م

کار خودشونو کردن آخرم😂

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

والا صفر تا صد سیسمونی رو بابا و مامانم خریدن آوردن خونمون..شوهرم فقط نگاه میکرد کیف میکرد..

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

شوهرم هیچییییییییی....فقط یه گوشواره واسه تشکر و هزینه بیمارستان و مهمونی گرفتیم.....سیسمونی کامل خانوادم دادن چیزی نمونده بود اون بگیره بعدن بچم شیرخشکی شد بازم بابام دستش درد نکنه شیرخشکشو تا دوسال میخرید

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
بچه اول بله همه چیزو همسرم خرید دومی دیگه سیسمونی کامل نمیخوام لباس و لوازم بهداشتی میخوام و گهواره ...

بارداری؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
نه منظور طلا و.. است برا خودتونم هیچی؟مثل مال من؟

اها همسرم طلا خرید؟

نه گلم شرایطش جوری نبود بخره تازه شروع به کسب و کار کرده بودیم منم سزارین بیمارستان خصوصی اتاق خصوصی کلی هزینه شد 

فقط سبد گل خرید

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706