2752
2734
عنوان

اميكرون

133 بازدید | 24 پست

يه بارم تاپيك زدم درموردش كسي جواب نداد توروخدا جواب بدين  مامانم الان سه روزه شديد درگير گلو درده دكترم رفتيم سرم داد چيكاركنم براش

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب میشه عزیزم خب توی سرم چی زدن؟؟  انتی بیوتیکی چیزی زدن؟؟

اره همه چيزو زدن آسمم داره خيلي ميترسم

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
براش دمنوش بابونه دم کن دمنوش آویشن و پونه شربت ولرم عسل ابلیمو بده بهش سوپ

اونا براش ضرر داره اما عسل ابليمو رو امتحان ميكنم

نه نگران نباش چیزی نمیشه الان سرفه داره؟ گلوش درد داره هنوز؟؟ چون بعد ۳ روز برا من قطع شد

سوزش گلو داره شديد سرفه هم داره الان سه رزه

2706