2752
2734

هیچ نتونستم وقت دانش اموز خوبی باشم:))) 

تعداد دفعاتی که نمره کامل گرفتن انگشت شماره ،مهم نیست چقدر درس خوندم بازم نمره هام بدترینه 

امسال چند تا درس افتاده داشتم و نمره های شهویرم حتی پایین تر از نمره خردادم هستن:)

یه شهر دیگه کوچ کردیم و با این نمره ها جایی ثبتنامم نمیکنن سال اخرمم هست 

نمیدونم ایراد کارم کجا بود که هیچ وقت موفق نشدم نه تو درسام نه چیزای دیگه ،زندگیم وقتی که قرار نیست تغیر کنه به چه درد میخوره اخه همه تلاش هام مثل سراب بی فایده بود و الان رسیدم به ته خط 

بدون دیپلم هیچ گهی نمیشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گلم خودت باید بخوای باید اعتماد بنفس داشته باشی و طرز فکرتو تغییر بدی 

مشاور بگیر اجی

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚

ببین گلم حتما برو پیش ی مشاور نحوه خوندنتو براش توضیح بده 

مطمعن باش ی جا کم کاری کردی 

یا طرز خوندنت اشتباه بوده 

تا وقت داری لستفاده کن برو کلاس تقویتی 

نا امید نباش همیشع وقت واسه جبران هست 

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
ببین گلم حتما برو پیش ی مشاور نحوه خوندنتو براش توضیح بده  مطمعن باش ی جا کم کاری کردی  ...

تو‌کلاس زرنگرینم ولی موقعه امتحان برگم انقدر افتضاح میشه که اولای سال همیشه دبیرام فکر میکنن حالم بد بوده انتحانمو اونحوری دادم

2706