2737
2734
عنوان

خواهرانه راهنمایی کنین

299 بازدید | 14 پست

اگه تو جریان تاپیک های قبلی باشین شوهرم دیه بابامو گرفت و هرچی خرید بنام خودش زد. امسال باباش با گواهینامه من ماشین ثبت نام کرد و در اومده. چندروز قبل مادرشوهرم میگفت یروز برید ماشبنو وکالتی بزنین ب اسم پدرشوهرت. حالا مامانم میگه نزن بگو ب شوهرت هر موقع پول منو ب اسمم زدین منم ماشینو میزنم. واقعا نمیدونم چ کنم. شما جای من بودین چیکار میکردین. البته بگم شوهرم خیلی ادم بدی نیست اهل خیانت نیست و مثلا بگم منو طلاق میده پولمو میخوره اینطوری نیست 

خدایا خودت مواظب عزیزای دلم باش 🌺🌺🌺
هرچیم باشه بهتر به فکر آینده باشی اما نه با گرو کشی.....این جوری کدورت پیش میاد ولی حرف بزن قشنگ و ا ...

واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با شوهر نباید بحث پول منو  پول تو باشه

اما چی شد که دیه بابای شما رفته به حساب ایشون و چرا تا الان پس نداده؟

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
با شوهر نباید بحث پول منو  پول تو باشه اما چی شد که دیه بابای شما رفته به حساب ایشون و چرا تا ...

من بچه بودم اون‌موقع ک خونه خریدیم یکمشو من دادم. و دخالتای خانوادش باعث شد نزنه

واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم 

به عنوان یه وکیل خدمتتون میگم حداقل مدرک جمع کن و داشته باش برای روز مبادا مثل صدای ضبط شده اش که اقرار می‌کنه این اموال با پول تو خریداری شده گرچه مدرک محکمی نیست تا می‌تونه کمکت کنه ..... شاهد......و حتی امکان با زبون خوش راضیش کن به اقرار نامه کتبی بهت بده اگه این و بگیری عالیه

2740
من بچه بودم اون‌موقع ک خونه خریدیم یکمشو من دادم. و دخالتای خانوادش باعث شد نزنه

من جات باشم ماشین و به نام نمیزنم دیه بابات و گرفته خونه خریده زده به نام خودش بابا تو دیگه کی هستی

به عنوان یه وکیل خدمتتون میگم حداقل مدرک جمع کن و داشته باش برای روز مبادا مثل صدای ضبط شده اش که اق ...

مامانمم همینو میگه. میگه بیاد نامه بده ک من این مبلغو یال فلان از این گرفتم

به عنوان یه وکیل خدمتتون میگم حداقل مدرک جمع کن و داشته باش برای روز مبادا مثل صدای ضبط شده اش که اق ...

میشه تو خصوصی ازتون سوال بپرسم

والا چی بگم

خودتون بهتر میدونید

از دور نمیشه همین جوری نظر داد ولی خیلی دوستانه حتما خواسته تو بگو نذار رو دلت بمونه حرفا و خواسته هات

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

به نظر من توگفتار خیلی دقت کنید واز طرف مادرتون صحبت کنید بگین چندبار خواستن وپیگیربودن،کاش تکلیفش ومشخص کنی اون بنده خدا هم لازم داره...ازجانب مادرتون و اعضای دیگه خونواده باشه جدی تر گرفته میشه هرچند ارتباط  ی کم باهاشون احتمالا کدر خواهدشداما گذری هست و چون حق باشماهست رفع میشه

2706