2737
2739
عنوان

یکم درد دل کنم ....🥺🥺

225 بازدید | 28 پست

خوابم نمیبره از ناراحتی ...

من مادرم ۵۸ سالش پدرم ۱۵ سال فوت کردن یه خواهر خونه دارم باهم زندگی میکنن ،

مشکل من،

وضعیت مالی بد مادرم ....

اعصابش خیلی ضعیف شده حالت افسردگی داره 

هروز که باهاش حرف میزنم بعد قطع کردن تلفن حال روحیم خیلی بد میشه انقدر که ناله میکنه از بی پولی ...

من تازه شوهرم کار بهتری پیدا کرده بعد ۸ سال وضعیت بد مالی که داشتم،  الان که بهتر شده وضعیتم به مادرم هم کمک میکنم ولی دیگه از زندگی لذت نمیرم حتی خرید میرم میخوام گوشت بخرم صدای مادرم تو گوشم که هیچی نخوردم گوشت ، یه مدت بدنم ضعیف شده ، با همسرم میگم میخندم یهو وسط خنده هام صدای مامانم تو گوشم میاد از تنهایی نبود بابام همش گریه میکنه میگه من تنهام...دلم میخواد ازدواج کنه ولی کسی نیومده ...

تولد پسرم هست شوهرم گفت برو یه لباس خوب بخر تنت کن بعد این همه مدت نداری میخوام خوشحال باشی ، ولی وقتی یاد مادرم خواهرم میوفتن با وضعیت بد میان تولد دلم نمیخواد لباس خوب بپوشم   هروز حالم داره بدتر از روز قبل میشه از زندگیم لذت نمیلرم دیگه....نمیدونم چکار کنم .... دلم نمیخواد شوهرم متوجه شه وقتی میبینم انقدر ذوق داره ، ولی من هیچ ذوقی ندارم دیگه 

اگه شوهرت راضیه به مادرت کمک کن. مادرت حقوق و مستمری نداره؟

لباس بخر شاد باش بلکه شادیتو به اونا هم منتقل کنی

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

منم شرایط شما رو داشتم.با این تفاوت که مشکل کمی پول نبود.خواهرم مطلقه بود.ومن حتی داشتن شوهر وفرزند هم حس گناه بهم میداد.یا هر خرج. زیاد میکردم.

سالها زندگی نکردم.همیشه هم طلبکارم بودن .یا علنی با با حس گناه دادن.

بعد دیدم همیشه این وضعه.من تو زندگیم یه سری چیزا رو تحمل کردم ولی اونها نه.الان کمتر باهاشون در ارتباطم وراحت تر شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهرت راضیه به مادرت کمک کن. مادرت حقوق و مستمری نداره؟ لباس بخر شاد باش بلکه شادیتو به اونا هم ...

مستمری نداره عزیزم 

آخه شوهرم خودش الان ۸ تومن حقوق میگیره کرایه هم میدم با یه بچه ..

2731
2740
مشکل روحی داره اصلا نمیتونم بگم درب داغون

عزیزم من این راه رو رفتم.هر چقدر به شما وابسته تر بشه،هم اون وضعش بدتر میشه،هم شما وفرزندت.

همین بچه بزرگ میشه واز شما بازخواست می‌کنه که چرا شادی رو از من گرفتی

عزیزم من این راه رو رفتم.هر چقدر به شما وابسته تر بشه،هم اون وضعش بدتر میشه،هم شما وفرزندت. همین بچ ...

درست میگی ...

امروز بهم میگه باشه من همین لباس تو خونگی میپوشم میام تولد کهنس...

یه لباس ارزون بخر برا مادرت ایناهم حداقل مرغ بخر هدیه تولد هم خودت بخر بده بیارن 

اره تو فکرش هستم اینارو انجام بدم 

ولی دلمم برای شوهرم میسوزه کلا ۳ تومن داده بهم باهاش لباس بخرم تولد راه بندازم 

2706