2733
2734

هیشکی

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با الگو داشتن موافق نیستم شرایط زندگی هرکس متفاوته

اصلا دوست ندارم یه کپی از شخص دیگه باشم

البته از تجربیات زندگی آدمهای مختلف استفاده میکنم

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
با الگو داشتن موافق نیستم شرایط زندگی هرکس متفاوته اصلا دوست ندارم یه کپی از شخص دیگه باشم البته ا ...

خب همون تجربه الگوعه که اون طرف با تجربش چه ادم موفقیه

حَسبُنَاالله وَ نِعمَ الوَکیل💞 
2740
🤔خیلی سخته 

نه اتفاقا چون هیچکس شرایط زندگیش شبیه اون یکی نیست که بخواد شبیه اون بشه  زندگی ما آدما خاص و بی مثاله درست مثل اثر انگشت مال هر کسی با دیگری شبیه نیست

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

نه الگو با تجربه فرق داره

الگو یعنی یک نفر رو بت خودت کنی و فکر کنی هرکاری اون میکنه توام باید بکنی

ولی آدم از تجربه آدم های مختلف میتونه استفاده کنه

نه الگو با تجربه فرق داره الگو یعنی یک نفر رو بت خودت کنی و فکر کنی هرکاری اون میکنه توام باید بکنی ...

برای مثال حتی کتاب هم میخوام بخونم میرم تو طاقچه نظرات افراد مختلف رو میخونم ببینم ارزش خوندن داره یا نه

تو موارد دیگه هم سعی میکنم از تجربیات بقیه استفاده کنم

من حتی تجربه دیگران رو هم استفاده نمیکنم خودم باید سرم به سنگ بخوره تو همه چیز، کلن کم دارم، کلم بو قرمه سبزی میده🤣

من خودم  الگو هستم😁

بخیل های پلاستیکی

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706