2737
2734
عنوان

عزیز دلایی به وروجک های خوشگلتون شیر خودتونو دادین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 44 پست
اصلانباید شیشه بدی.چون دیگه سینتو نخواهدگرفت.باقاشق یلقطره چکون بده.ولی بذارحسابی گشنش بشه سینتو بذا ...

یعنی سر لج بیفته یه جیغ هایی میکشه که نگو من به این هیکل در مقابلش کم میارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا شیر خودمو میدادم بهش اتفاقا یه سری خواستم شیر خشک بدم اصلا نگرفت امروز براش دست و پا میزد

پس دیگه اصلا بهش شیر خشک نده چون خوشمزه تر از شیر مادر هست و اینکه خوردنش از شیشه راحت تره سینه خودت رو نمیگیره.فعلا سینه خودت رو بدوش و فقط و فقط با قاشق از گوشه لبش بریز تا بخوره.بعد آهسته سینه خودت رو بزار دهنش.اول مقاومت میکنه ولی تو اهمیت نده.گرسنه بشه مجبوره بخوره.در غیر اینصورت قید شیر مادر رو باید بزنی

کاربر قدیمی هستم.تعلیق شدم☹
2731
تو خواب میخوره راحت

تو روز هم اول شیشه رو نشونش بده و بیار کنار سینه ات، ولی یه جور که متوجه نشه به جای شیشه، سینه ات رو بذار دهنش 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
چرا انقدر خودت رو اذیت میکنی  خب بهش شیر خشک بده.حالا دختر من ده ماهشه برعکسه اصلا شیشه نمیگیره ...

من سر دو قلوهام شیر خشک دادم الان برا دخترم میخوام شیر خودمو بخوره یه حس خوبی میگیرم انگار روزیشو تو وجود من گذاشته

2740
الان که خوابه  خدایی نکرده اینطور بود چیکار کنم

دارو داره بری دکتر میده زود برطرف میشه . دخترم وقتی میخواست شیر بخوره به حالت خم شده رو به عقب میکشید خودشو حس میکردم درد داره 

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
تو روز هم اول شیشه رو نشونش بده و بیار کنار سینه ات، ولی یه جور که متوجه نشه به جای شیشه، سینه ات رو ...

نمیدونی چه جوجوییه انگشت کوچیکمو گذاشتم بلافاصله سینمو تا دو میک زد کنار کشید

دارو داره بری دکتر میده زود برطرف میشه . دخترم وقتی میخواست شیر بخوره به حالت خم شده رو به عقب میکشی ...

اره والا همینجوریه از پهلو نگا کنی به دخترم شکل پرانتز خودشو خشک میکنه

اره والا همینجوریه از پهلو نگا کنی به دخترم شکل پرانتز خودشو خشک میکنه

انشاالله که برفک نباشه ولی اگه بود درمانش کن زودتر چون واقعا اذیت میشه 

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
پس دیگه اصلا بهش شیر خشک نده چون خوشمزه تر از شیر مادر هست و اینکه خوردنش از شیشه راحت تره سینه خودت ...

حتما همین کارو میکنم شیشه رو میزارم کنار 

حالا جدا از اینا یه سوال ذهنمو درگیر کرد مثلا تو ماه های بالا بخوام تو شیشه اش یه چیز بریزم بخوره مثل آب سیب یا آب میوه از چند ماه به بعد انتخاب نمیکنه انگار که بفهمه این سینه اس حق انتخابش همون شیرم باشه

حتما همین کارو میکنم شیشه رو میزارم کنار  حالا جدا از اینا یه سوال ذهنمو درگیر کرد مثلا تو ماه ...

اولا که ماه های بالاتر کم کم میتونی با لیوان بهش همه چیز رو بدی بخوره...سعی کن با شیشه سر و کار نداشته باشی ولی به نظرم آبمیوه چون با شیر فرق داره مشکلی پیش نمیاد

کاربر قدیمی هستم.تعلیق شدم☹
نمیدونی چه جوجوییه انگشت کوچیکمو گذاشتم بلافاصله سینمو تا دو میک زد کنار کشید

ماشالله بهش😁😍

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706