2777
2789
عنوان

عزیز دلایی به وروجک های خوشگلتون شیر خودتونو دادین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم تو همین حدود چهار ماه اینجور شده بود ، ببین برو جای تاریک و بیصدا سعی کن نیمه خوابش کنی لالایی بخون بعد با بسم الله تو حالت نیمه خواب سینتو بذار دهنش انشالله میگیره

اللهم عجل لولیک الفرج 

احتمالا از زمان تولد تا ۴ ماهگی تغذیه کودک هم با شیشه و هم از سینه مادر نبوده؟؟؟؟ اگر به این شیوه بوده چون از شیشه شیر خوردن راحت تر هست دیگه سینه شما رو به سختی میگیره.ولی اگه همیشه از سینه مادر تغذیه میکرده و الان سینه رو نمیگیره دکتر ببر تا راهنماییت کنه

کاربر قدیمی هستم.تعلیق شدم☹
چرا شیر خشکی سخته؟

چون همش باید شیر خشک درست کنی باید آب گرم کنی بزاری خنک شده جایی میخای بری باید کلی وسیله همراهت باشه یوقت جایی میری یه چیو یادت می‌ره یا شیر خشکی ک میخای پیدا نمیشه آب جوشیده یوقت جایی نیست یا نصف شب باید بیدار بشی از خابت بزنی شیشه بشوری شیر درست کنی یا قیمت شیر خشک کلا دردسر زیاد داره

دختر منم همین طور شد دقیقا بعد فهمیدم دهانش برفک زده . داخل دهانشو ببین لکه های سفید نداره ؟

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
احتمالا از زمان تولد تا ۴ ماهگی تغذیه کودک هم با شیشه و هم از سینه مادر نبوده؟؟؟؟ اگر به این شیوه بو ...

کلا شیر خودمو میدادم بهش اتفاقا یه سری خواستم شیر خشک بدم اصلا نگرفت امروز براش دست و پا میزد

2801